Ulga dla brzucha

Autor: Robynne Chutkan

Skrócona wersja praktycznych informacji z gruntownie opracowanych książek R. Chutkan Dobre bakterie i Zdrowa lekkość brzucha. Podana w poręcznej formie leksykonowej. która pozwala na szybkie zapoznanie się z potencjalnymi przyczynami wzdęcia i kieruje w stronę praktycznych rozwiązań zidentyfikowanego problemu. „Począwszy od połykania powietrza po infekcje grzybiczne i inne przyczyny. każde wzdęcie ma jakiś powód. W niektórych sytuacjach wystarczają całkiem proste rozwiązania. na przykład zmiana leku przeciwkaszlowego. tak by nie zawierał kodeiny. drobne pobudzenie niedoczynnej tarczycy lub wykrycie uczulenia na soję. przez które wypełniasz się gazami. Inne są bardziej złożone. na przykład doprowadzenie do naprawy uszkodzonej błony jelitowej. która utraciła szczelność. przywrócenie równowagi gatunkowej bakterii jelitowych lub przyspieszenie pasażu treści przez ospałą okrężnicę. Kluczem do usunięcia wzdęć na dobre jest rozumienie różnorakich czynników. które składają się na spowodowanie tej dolegliwości. oraz dysponowanie zestawem integratywnych rozwiązań. które są w stanie zaradzić tych problemom.”

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 27.9


ISBN

9788374409438: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/jednolity-plik-kontrolny-ewidencja-vat-od-1-stycznia-2017-adam-kuchta-pawel-huczko-joanna-dmowska-radoslaw-kowalski-28754u

Cena: Paweł Huczko


1

:

:

Cena:


White. Plate. Na zdrowie

Autor: Eliza Mórawska

Ponad sto tysięcy wiernych czytelników z całego świata. setki znakomitych przepisów i apetycznych zdjęć. Blog White Plate to inspirująca świątynia smaków. a jego twórczyni. Eliza Mórawska jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiej sceny kulinarnej. Jak nikt inny potrafi dzielić się swoją umiejętnością smakowania życia.

W książce Na zdrowie! czytelnik znajdzie kilkadziesiąt przepisów na przepyszne. i co najważniejsze – super zdrowe potrawy. Wszystko to w wysmakowanym anturażu edytorskim. A zatem… Smacznego i zdrowego!

Eliza Mórawska – z wykształcenia dziennikarz. od 2006 roku aktywna blogerka. Prowadzi jeden z najpopularniejszych polskich blogów kulinarnych – White Plate. Wielokrotnie nagradzana; wyróżniana za promowanie kultury kulinarnej w

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9antygona kartkówka, diagnostyka laboratoryjna w dietetyce, pies reproduktor, dziennik geniusza, koszty według typów działalności, king wielki marsz, kruszewski sztuka nauczania pdf, próba życia figaro pdf, superfood po polsku, war and order poradnik, curunia, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć, antygona opracowanie, zabawy z prawem autorskim, ogarnij się książka, kształt wody pebx, działalność deweloperska, max payne 3 rozdziały, muza burton…