MotiVit. Pigułki motywacyjne. Seria 1

Autor: L. M. Book

MotiVit zalecany jest w stanach zwiększonego zapotrzebowania na motywację. inspirację oraz zachętę. Jedna seria MotiVitu to 80 pigułek motywacyjnych. z których każda zawiera kilka wyjątkowych myśli lub sentencji. Ich autorami są wybitni ludzie różnych epok: wynalazcy. filozofowie. przedsiębiorcy. duchowi przywódcy oraz politycy. którzy wywarli trwały wpływ na innych. a nawet zmienili losy świata.   MotiVit to suplement duchowej diety. Dodaje energii. motywuje do działania. Może też sprawić. że w inny sposób spojrzysz na życie i wyzwania codzienności.       PODSTAWOWE INFORMACJE:    SKŁAD:   Pigułki motywacyjne MotiVit zawierają inspirujące i motywujące myśli oraz idee. Niektóre z nich pochodzą z czasów współczesnych. inne ‒ sprzed kilku wieków. jeszcze inne ‒ ze starożytności.   DOSTĘPNE OPAKOWANIA   Każda z dostępnych serii MotiVitu zawiera 80 pigułek motywacyjnych.   WSKAZANIA   Wskazaniem do stosowania MotiVitu jest zwiększone zapotrzebowanie na motywację. inspirację i zachętę. MotiVit jest również zalecany osobom szukającym sensu życia i pragnącym uporządkować życiowe priorytety.   DAWKOWANIE   Najczęściej stosowaną dawką jest jedna pigułka dziennie. W stanach wzmożonego zapotrzebowania na motywację i inspirację można bezpiecznie stosować kilka pigułek jednego dnia. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przyjmując MotiVit rano.   OSTRZEŻENIE   Regularne stosowanie MotiVitu ‒ podobnie jak innych pigułek motywacyjnych ‒ może pozytywnie wpłynąć na sposób. w jaki postrzegasz świat i innych ludzi. a nawet ‒ zmienić twoje życie.   Nie stwierdzono działań niepożądanych w przypadku jednoczesnego stosowania MotiVitu z innymi pigułkami motywacyjnymi.

Wydawnictwo: Logos Media

Cena: 9.5


:

:

Cena:


Kultura. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Ryszard Horowitz |Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze | Wiesław Myśliwski | komiks | historie alternatywne | Znaki Roku 2013 – najciekawsze artykuły kulturalne

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99duch czasu, raz w roku w skiroławkach, biblioteka online, nowa część zmierzchu, demaskator, ani słowa herkules, lalka losy wokulskiego, dary anioła 4 pdf, pamiętnik prostytutek, pakt z diabłem meghan march pdf pl, dziennikarstwo internetowe, antygona audiobook, siły zbrojne definicja, jarosław iwaszkiewicz opowiadania, w poszukiwaniu granic ameryki, śmierć iwana iljicza streszczenie, wojciech braksator…