Jak poruszyć niebo?

Autor: Marcin Jakimowicz

Czyli 44 wskazówki. co robić. kiedy nie słyszymy odpowiedzi Boga.

Marcin Jakimowicz. sam doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary. Aż nastąpił przełom

w jego myśleniu o Bogu.

Opisuje swoje doświadczenia oraz historie innych ludzi. którzy podobnie jak on na własnej skórze doświadczyli uzdrowienia.

Podaje proste wskazówki. jak poradzić sobie z kryzysem wiary i co zrobić. by doświadczyć potężnej siły Miłości.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 22.99


Ocalić Isabel cz 1

Autor: Diana Palmer

Według mieszkańców Jacobsville Isabel Grayling wiedzie szczęśliwe życie. Ma ojca milionera. troskliwą opiekunkę. Mandy. i prywatnego ochroniarza. Paula. Nikt nie wie jednak. jak jest naprawdę. Isabel żyje pod dyktando ojca. który zabrania jej spotkań ze znajomymi i surowo karze za nieposłuszeństwo. Kiedy Paul zakochuje się w Isabel. postanawia odejść. Wie. że Darwin Grayling nigdy nie pozwoliłby córce na ten związek. Po trzech latach Paul wraca do Jacobsville jako agent FBI. Ma za zadanie odnaleźć sprawców morderstwa. w które być może zamieszany jest ojciec Isabel…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788365780102: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/ryk-kamiennego-lwa-janusz-majewski-126123u

Cena:


Homo militans

Autor: Urszula Świderska-Włodarczyk

Następna po Homo nobilis odsłona badań nad wzorami i wzorcami osobowymi. które w każdej epoce kształtują postawy i styl życia ludzi. Tym razem autorka na podstawie źródeł. głównie kronikarskich. analizuje sylwetkę wzorcowego wojownika i rycerza w średniowiecznej Polsce. Jakie powinien mieć cechy? Jakie umiejętności? Jak powinien postępować w walce i w życiu codziennym? Czego od niego wymagał władca. a czego rodzina? Przy okazji poszukiwania odpowiedzi na te pytania poznajemy barwną panoramę średniowiecznej Polski. a zwłaszcza życia jej elity.

Rycerskie wzory i wzorce osobowe w średniowiecznej Polsce to zjawisko niezwykle interesujące. ale też stosunkowo mało przebadane. Powstało wprawdzie wiele opracowań na temat etosu rycerskiego. obyczajów i wzorów rycer

29.9: https://woblink.com/ebook/nasz-chlopak-dobromila-jankowska-daniel-magariel-maria-wirchanowska-126020u

Cena:


Wzgórze Piastów

Autor: Krzysztof Koziołek

Wiosna 1938. III Rzesza szykuje się do wojny. Hrabina Franziska von Häften – agentka polskiego wywiadu – przyjeżdża do Grűnbergu (Zielonej Góry). aby szpiegować męża Aleksandra. inżyniera pracującego przy budowie wojskowych umocnień nad Odrą. Kiedy ten otrzymuje nowe zadanie. kobieta dostaje rozkaz jego rozpracowania. Sytuacji nie ułatwia fakt. że związek von Häftenów przechodzi poważny kryzys. a ona sama miota się między małżeńską powinnością a uczuciem do kochanka Józefa Wasiaka. innego polskiego szpiega pełniącego jednocześnie funkcję łącznika hrabiny.Jakby mało było komplikacji. na horyzoncie pojawia się Charlotte Stempel. mieszkanka Grűnbergu znana z zamiłowania do rozsiewania plotek i miłośniczka obyczajowych skandali. Franziska rozpoznaje w niej kobietę. która dwa lata wcześn

53.15: https://woblink.com/ebook/dziennik-1957-1966-sandor-marai-teresa-worowska-126446u

Cena:


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:christopher lash, filozofia współczesna pdf, enfj osobowość, autyzm i aac, karina popieluch, magia niszczy, podstawy zarządzania griffin, rodzic jako przywódca stada, część sztuki teatralnej, następne 365 dni, bogowie honor ankh morpork, test diagnostyczny z matematyki po gimnazjum pdf, oczami mężczyzny ebook, łezka przerażona kotka, zarządzanie instytucjami kredytowymi pdf, zapozyczenia w piosenkach, osobowość inspektor, stanisław liszewski…