Ostatnie instrukcje

Autor: Nir Hezroni

Fascynujący thriller stanowiący kontynuację losów izraelskiego agenta 10483. spod pióra byłego pracownika wywiadu wojskowego.

Agent 10483 dekadę po wydarzeniach opisanych w „Trzech kopertach” postanawia zemścić się na ludziach. którzy chcieli go uśmiercić i Organizacji. która od początku zakładała poświęcenie jego osoby. Realizuje wizję krwawej wendety. nie licząc się z tym. ile osób zginie. zanim on dotrze do swoich mocodawców. Również na tych. którzy wysłani zostali w celu powstrzymania go. czyhają liczne zasadzki. Rozpoczyna się gra o wszystko pomiędzy pracownikami Organizacji a psychopatycznym byłym agentem.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32


ISBN

9788381193276: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sorry-memory-poznaj-najlepsze-metody-zapamietywania-tomasz-siechniewicz-138378u

Cena:


ISBN

9788381193757: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/forex-decoded-paul-walker-138797u

Cena:


ISBN

9788379769735: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:


Świnie w kinie?

Autor: Krzysztof Trojanowski

Okupując ziemie polskie. hitlerowcy dążyli do objęcia kontrolą i regulacją prawną wszelkich aspektów życia. W ten system została włączona także kultura. rozwijająca się w ekstremalnych warunkach. Komu podlegały kina w Generalnym Gubernatorstwie? Czy cieszyły się popularnością? Na co przeznaczano dochód z biletów? Czy w kinach ściśle przestrzegano zasad segregacji?

Na te i inne pytania odpowiada książka Krzysztofa Trojanowskiego wypełniająca lukę w polskiej literaturze poświęconej tematowi kina w okupowanej Polsce. Publikacja ma charakter pionierski. a jej celem jest konfrontacja ze stereotypami. jak powszechne przekonanie o pustych kinach czy wyłącznie niskim poziomie artystycznym wyświetlanych filmów.

Praca zawiera dokładną charakterystykę r

:

Cena:


Wędrówka Anamaru i inne opowiadania

Autor: Tomasz Mroczkowski

Londyńczyk. który nie może znaleźć szczęścia w życiu osobistym. wplątany w polityczne rozgrywki absolwent historii. młody Egipcjanin wyruszający w podróż. która ma odmienić jego życie. opętany żądzą zemsty mieszkaniec miasta przyszłości i mała dziewczynka. która staje się ofiarą swojej matki… Pięcioro różnych bohaterów. pięć różnych czasów historycznych. pięć różnych miejsc. I jedno pytanie: czy świat. w którym żyjemy. naprawdę jest najlepszym z możliwych?

„Wędrówka Anamaru i inne opowiadania” to utkana z burzliwych ludzkich losów narracja o problemach od lat dręczących ludzkość. Złudzenie wolności. brutalna walka o przetrwanie. niebezpieczeństwa technologicznego postępu. samotność w postmodernistycznym świecie… W tych pełnych g

28: https://woblink.com/ebook/slonce-tebrizu-julia-samadi-138370u

Cena:jak umysł rośnie w siłę gdy mózg się starzeje, trzynasty dzień tygodnia, duch amazonki, ćwiczenia gramatyka angielski, komórki się pani pomyliły, polscy nobliści literatura, chyłka za darmo, zrób mi jakąś krzywdę pdf, o czym myślą koty, guy winch, teoria urbanistyki w projektowaniu i planowaniu miast pdf, tamtej nocy, metro 2033 książka pdf…