ISBN

9788324169269: Wydawnictwo

Format

49.8: https://woblink.com/ebook/cezar-kamil-kuraszkiewicz-adrian-goldsworthy-139854u

Cena:


ISBN

9788365595416: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/moj-czolg-anna-butrym-horvath-viktor-139972u

Cena:


Life Mastery

Autor: Dawid Piątkowski

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam. gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi. przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia. w którym zakochałem się bez granic. Wierzę. że nurt Life Mastery ma moc. by zmienić świat.

 

Zdecyduj. aby Twoje życie stało się arcydziełem!

 

Napędzany wizją doskonałości. postanowiłem. że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę. która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem. poprzysiągłem sobie. że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea. której poświęciłem się całkowicie.

 

Zaprasz

19.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesny-budda-dawid-piatkowski-141207u

Cena:


O Aniołach Stróżach

Autor: Szymański Jakub

Autor prowadzi czytelnika przez historie wielu anielskich spotkań. których doświadczyli katoliccy święci – od najdawniejszych dostępnych opisów aż do naszych czasów. Czytelnik dowie się więc wiele na temat tych przyjaznych pozaziemskich duchów dzięki skondensowanej wiedzy udostępnionej przez największe katolickie autorytety.

Warto poznać działania Aniołów Stróżów. by zrozumieć. jak wielką rolę powierzył im Pan Bóg. wysyłając ich z misją opieki nad powierzonymi im duszami. Warto się zaprzyjaźnić ze swoim Aniołem Stróżem i włączać jego wstawiennictwo w każdą życiową potrzebę. której doświadczamy.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9nienawidze cie, problemy globalizacji, wig30, www.podtezniami.pl ciechocinek, miedziany jezdziec, martel frederic, rozwój biologiczny, biofizyka molekularna, króliki z ravensbruck, daniel pink drive, tak sobie myślę, programowanie dla początkujących pdf, crash bandicoot poradnik, asiunia pdf za darmo, przygody baltazara gabki, nęcka psychologia poznawcza, teoria pedagogiczna, czarna wrona, hugo bader skucha…