Tour de France. Etapy. które przeszły do historii

Autor: Moore Richard

20 historii. które zbudowały legendę TdF

Merckx odrabiający blisko 10-minutową stratę do lidera. Emocjonalna wygrana Armstronga po śmiertelnym wypadku jego przyjaciela. 180-kilometrowa ucieczka zakończona sukcesem. Szaleńczy plan Cavendisha. podróż Hinaulta przez piekło i LeMond. który ledwo wyrwał się objęciom śmierci.

Tour de France to nie tylko tradycja. prestiż i wielkie pieniądze. To także etapy. które zapisały się w pamięci fanów kolarstwa na lata. Właśnie o nich jest ta książka. Uczestnicy tamtych wydarzeń – słynni kolarze. trenerzy. menedżerowie zespołów – wracają do niezwykłych momentów. które stworzyły legendę najlepszego kolarskiego wyścigu świata.

 Dramatyczne wypadki. taktyczne majstersztyki. niespodziewane porażki i zwycięstwa.

9.9: https://woblink.com/ebook/szkarlatna-roza-raju-boskiego-jerzy-bandrowski-128579u

Cena:


Dermatologia w praktyce. Część 1

Autor: Magdalena Czarnecka-Operacz

Wysokospecjalistyczna publikacja opisująca wykorzystanie dermatologii i praktyce klinicznej. Autorzy skupili się na przedstawieniu zagadnień. które straciły na aktualności lub nie zostały omówione w innych publikacjach o podobnej tematyce. Zaktualizowana wiedza dostarcza umiejętności diagnozowania jednostek chorobowych wraz ze sposobem ich leczenia. Znajdują się w niej opisy takich jednostek chorobowych jak AZS. łuszczyca. odczyny i dermatozy polekowe. bielactwo oraz specyfika chorób skóry wieku dziecięcego. Książka napisana została z myślą o specjalistach pracujących w przychodniach. gabinetach lekarskich oraz na oddziałach szpitalnych i w klinikach.

Zawarta w niej wiedza przyda się w codziennej praktyce klinicznej z zakre

:

Cena:


ISBN

9788381373432: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/nowe-deklaracje-vat-za-lipiec-jak-uzyskac-zwrot-lub-zaplacic-podatek-z-rachunku-vat-joanna-dmowska-130029u

Cena:


Narzeczona z temperamentem

Autor: Cathy Williams

Angielski biznesmen Leo Morgan-White chce uzyskać prawo do opieki nad córką zmarłego brata. Musi udowodnić przed sądem. że jest gotowy zająć się dzieckiem. Jego dotychczasowe zwyczaje – ciągłe podróże i coraz to nowe kochanki – przeczą temu. Lecz gdyby Leo miał narzeczoną. miałby większe szanse. Przychodzi mu na myśl Samanta Wilson. nauczycielka z sąsiedztwa. Ona z pewnością mu pomoże. nie wprowadzając przy tym zamieszania w jego życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99metodologia badań pedagogicznych, kolacja z tiffanym pdf, na znak tryumfu, pierwszy człowiek online pl, bogowie do pobrania, zwiadowcy 14 premiera, ćwiczenia ortograficzne klasa 3 do wydruku, jajuga, peter brett malowany człowiek, zagroda zębów, huxley drzwi percepcji, pan i jego niewolnica, bronwyn scott, powrot do jedwabnego, psucie, mihrimah, wojownicy tom 7, daria górka, gnoseologia, minecraft tworzenie przedmiotów poradnik, krótkie wykłady z biochemii pdf, diagnostyka silnika spalinowego…