Klub w siodle (Tom 3). Fortunat

Autor: Stacy Gregg

3. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLE

Issie nie jest zachwycona wizją wakacji spędzonych na farmie cioci… Jednak gdy dowiaduje się. że może zabrać ze sobą ukochaną klacz. Strzałkę. pozornie nudna wyprawa nabiera kolorów. Tym bardziej że pojawia się szansa trenowania zwierząt do filmu. Wkrótce do Issie docierają wieści o krążącym w pobliżu stadzie dzikich kuców. Grozi im śmierć. dlatego dziewczyna postanawia je uratować. Zapowiada się kolejna ekscytująca przygoda!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32


Opowieści lokomocyjne

Autor: Wiesław Sędzicki

Zbiór opowiadań. w których przeplatają się wątki historyczne. fantastyczne i obyczajowe.

Autor niejednokrotnie zadał sobie trud gruntownego zgłębienia wiedzy historycznej. opisując zdarzenia. rozbudowując je. niekiedy do granic możliwości. o sferę magiczną i niewidzialną.

Dla napisania jednego z opowiadań odwiedzał miejsca związane z akcją. korespondował z ludźmi. którzy posiadali wiedzę na temat interesujących go zdarzeń. Zapoznał się ze znaczną częścią monografii dotyczących bohaterki opowiadania.

Niektóre dialogi zawarte w opowiadaniach – z zachowaniem stosownej anonimowości – pochodzą również z autentycznych rozmów np. z pacjentami szpitali. czy osób śmiertelnie chorych. Zasłyszanych od osób

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14.9


Arezar

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Wyjdź za mnie

Autor: Jennifer Hayward

Amerykański biznesmen Nate Brunswick przyjeżdża do Palermo. by kupić pierścień ze szmaragdem. który kiedyś należał do jego dziadka. Gdy zjawia się w domu rodziny Mastrantino. obecnych właścicieli klejnotu. otwiera mu dziewczyna w sukni ślubnej – Mina Mastrantino. To dzień jej ślubu. jednak na twarzy Miny Nate dostrzega łzy. Mina jest zmuszona jak najszybciej wyjść za mąż za człowieka. którego wybrała dla niej matka. bo wedle testamentu ojca dopiero po jej ślubie odziedziczą spadek. Nate’owi robi się żal pięknej Miny i wpada na pomysł innego rozwiązania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99karolcia lektura pdf, pałasiński, nicosc, zabójcze pożądanie, lęk i fobia pdf, olga tokarczuk opowiadania pdf, justyna drzewicka niepowszedni, książka karolcia pdf, czabała, początek dan brown pdf, kryminały pdf za darmo, maria finogenow, wszystko przed nami pdf, wielki bazar złoto brayana, opiekunka do dziecka po angielsku, po wszystkim, nie ty, kordian audiobook, mity słowiańskie pdf…