Pulmonologia dziecięca

Autor: Marek Kulus

Unikalna na polskim rynku publikacja. która obejmuje kluczowe zagadnienia z pulmonologii dziecięcej. W książce omówiono objawy. zasady diagnozowania i różnicowania oraz leczenie najczęściej występujących chorób układu oddechowego. Przedstawiono również choroby rzadkie. z którymi lekarz może spotkać się w czasie praktyki zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 209


Wibrujące moce

Autor: Bressa Zbigniew

„Przybliżył się i wciągnął w nozdrza powietrze. Wyraziście czuł zapach jej ciała. Słodki. Upojny. Niepowtarzalny. Przysunął się bliżej. Wilgotne włosy łaskotały go po twarzy. Całował czoło. nos i usta. Przytulał policzek do rozgrzanego lica kobiety. Nastąpił zamęt zmysłów – ogarniały go płomienie pożądania. porywał wicher namiętności. trawił pożar rozkoszy. Burzyła się sekwencja gwiazd. Do góry nogami przewracał się świat”.

 

 

Thundi i Herfana to nieszczęśliwe istoty. On jest ostatnim wojownikiem okrutnego plemienia. Ona – porzuconą przez matkę dziewczyną. Oboje w tym samym czasie pozostają osamotnieni i mogą liczyć wyłącznie na siebie. W pewnym momencie ich ścieżki splatają się ze sobą. Wkrótce rodzi się chłopczyk. Duszą dziecka szarpią

14: https://woblink.com/ebook/niewidoczne-cienie-bressa-zbigniew-126572u

Cena:


Greckie pejzaże

Autor: Kate Hewitt

Malarka Natalia Di Sione na prośbę dziadka wyrusza w daleką podróż. Musi odzyskać tomik poezji. który ma dla niego wielką wartość. Właścicielem książki jest grecki milioner Angelos Mena. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia. że Angelos zatrudnia Natalię jako opiekunkę swojej córki i zabiera na swoją wyspę. Natalia liczy. że znajdzie tam książkę. jednak najpierw musi zdobyć zaufanie nieprzystępnego Angelosa. który coraz bardziej ją fascynuje…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


WIELKA HISTORIA ŚWIATA Tom IX Świat w latach 1800-1850

Autor: Andrzej Chwalba

Pod patronatem Polskiej Akademii Umiejętności

KOMITET REDAKCYJNY:

prof. dr hab. Józef Gierowski

prof. dr hab. Stanisław Grodziski

prof. dr hab. Jerzy Wyrozumski

Dziewiąty tom z 12 z serii Wielka Historia Świata Oficyny Wydawniczej FOGRA (wydawcy m.in. 10 tomowej edycji Wielka Historia Polski).

Od prehistorii do współczesności – najnowsza synteza historii powszechnej

Wielka historia świata to owe spojrzenie na powstawanie i upadek wielkich cywilizacji

Wielka historia świata to dzieło najwybitniejszych uczonych stworzone pod patronatem Polskiej Akademii Umiejętności

<

14.9: https://woblink.com/ebook/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja-przyszlosc-wioletta-wilczynska-126890u

Cena:jezyk niemiecki mp3, aiston, queen of the ring drama pl, krzyżówki dla seniorów pdf, geografia powtórzenie do matury pdf, jacek piekara bicz boży, stanisław cebrat, portret damy henry james, efemera, jednak mnie kochaj, ciekawe metafory, hitman codename 47 poradnik, joanna krzyżanek, przekleństwa staropolskie, assassin’s creed ostatni potomkowie, niegrzeczny szef whitney g pdf…