ISBN

9788365621146: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/relacje-i-stosunki-miedzynarodowe-w-ksztaltowaniu-bezpieczenstwa-europejskiego-krzysztof-zaleski-127059u

Cena:


Modele biznesu wobec wyzwań współczesnego zarządzania

Autor: Adam Jabłoński

Burzliwe otoczenie rynkowe wyznacza nowe mechanizmy funkcjonowania przedsiębiorstw. To. iż przedsiębiorstwa konkurują modelami biznesu. już dawno stało się faktem. Teraz nie chodzi już o posiadanie modelu biznesu. lecz o umiejętne jego konfigurowanie w spójności ze strategią i procesami biznesowymi. Model biznesu staje się podstawowym atrybutem dynamicznie zmieniającego się i tworzącego z otoczeniem pewną całość przedsiębiorstwa.

Umiejętność konstruowania efektywnych modeli biznesu powinna być kluczową kompetencją

współczesnego menedżera. Dlatego projektowanie efektywnych modeli biznesu powinno być jednym z istotnych obszarów eksploracji naukowych w naukach o zarządzaniu i praktyce biznesowej. Jako że zmieniają

40: https://woblink.com/ebook/innowacje-i-przedsiebiorczosc-teoria-i-praktyka-anna-francik-marcin-lis-viera-markova-128144u

Cena: Marcin Lis


9.9

https://woblink.com/ebook/basnie-braci-grimm-wydanie-drugie-bracia-grimm-128186u: https://woblink.com/product-publication/download/128186/epub

:

Cena:


Wszyscy ludzie. których znam. są chorzy psychicznie

Autor: Nowak Krystian

Krystek jest prężnym copywriterem. który trzaska masę ambitnych prodżektów. Tak można by go opisać na Fejsie. Jednak tak naprawdę Krystian jest kulturoznawcą. który żyje z pisania ogłoszeń klepanych aut dla komisu samochodowego i marzy o wydaniu swojej powieści. Stara się trzymać fason. popijając latte. i nie odstawać od standardów lewackich znajomych.

Kiedy udziela pierwszego wywiadu jako literat. jego życie nabiera tempa. a on sam wpada w wir niecodziennych zdarzeń. Szasta lajkami. płaci swoim fejmem. Toczy filozoficzne dyskusje z kotami. Wpada na znanych ludzi w metrze i ucina sobie z nimi surrealistyczne pogawędki. choć już od dawna są martwi.

Krystian to bohater na miarę naszych czasów. w których ważne są filtry na Instagramie. a miłości poszukuje si

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6dziewczyny dubaju, robokalipsa 2020, fraszka do hanny interpretacja, niezniszczalny robert kubica, obrona szaleństwa, jakubowe księgi, słownik kolokacji, felek alkoholik, pielęgniarstwo geriatryczne książka pdf chomikuj, nowy rzym, kissinger o chinach, 1984 ebook, joanna bednarz, ryzyko kredytowe w banku, jacek łeski, nora roberts kroniki tej jedynej tom 2, piramidy dwójkowe, skazaniec tom 7 audiobook chomikuj, psychologia sprzedaży nieruchomości, alfabet urbana pdf, wacław forajter, grzecznosc, ida kurcz…