Żona Aarona

Autor: Greta Getler

Leo i Lea – wydawałoby się. że dobrana para. a jednak Lea nie jest w tym związku szczęśliwa. Życie wydaje jej się szare i byle jakie. mąż nie rozumie jej pragnień. szczególnie pragnienia macierzyństwa. I wtedy poznaje sąsiadów – Monikę i Aarona. których życie ma wszystkie barwy. jakich jej brakuje. Lea chłonie ich radość. piękno. zmysłowość. zazdrości szczęścia. Starając się do nich upodobnić. zaczyna żyć ich życiem.

Debiut młodej polskiej prozaiczki.

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9


Tajemnica światła – istnienie Boga

Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10integracja sensoryczna na co dzien, evangelium vitae pdf, łukasz jankowiak, metodologia badań literatura, meyer chemik, mit studia, podróże w czasie, ken follett zamieć, ratownictwo medyczne procedury od a do z pdf, starożytność literatura, evan currie, liber novus, jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz, pod psią gwiazdą, z odwagą w nieznane, kuba koisz, umarłem cztery razy, pomnik cesarzowej achai tom 4 pdf, kubuś puchatek książka pdf, lustrzane odbicie pdf, jak kózka uczyła się pływać, monika bogucka felczak…