Świt między dobrym i złym

Autor: Marta Krajewska

Od kiedy Bratmił rozpoczął nauki u Chaberki. oboje mają ręce pełne roboty. W chacie kowala coś harcuje nocami i pozbawia gospodarzy snu. Należąca do rybaków krowa nagle traci mleko. jakby ktoś rzucił na nią urok. Kłopoty zdają się nie mieć końca. opiekunka jednak nie załamuje rąk. ale beznamiętnie egzekwuje prawa boskie i ludzkie.

Bratmił obawia się. że może się stać równie bezwzględny jak Chaberka. a jednocześnie zdaje sobie sprawę. że rola opiekuna tego wymaga. Chłopiec zaczyna się bać. że albo zatraci siebie. albo nie sprosta pokładanym w nim nadziejom.

Początek nauki jest niczym świt. Jeszcze nie wiadomo. czy nadchodzący dzień będzie pełen smutku. czy radości. O świcie wszystko jest możliwe. a Bratmił musi wybrać właściwie.

Marta Krajewska ponownie zabiera nas do

34.9: https://woblink.com/ebook/dzieci-ksiezy-marta-abramowicz-136725u

Cena:


Karminowe serce

Autor: Dorota Gąsiorowska

Kiedy Laura trafia do urokliwej cukierenki. której właścicielka od lat ręcznie wyrabia pachnące łakocie. nie może oprzeć się magii tego miejsca. Zapach aromatycznej czekolady i kolorowe. pękate słoje z żurawiną i migdałami przyprawiają ją o zawrót głowy.

Laura boi się jednak. że ani przeprowadzka i nowy dom wśród wrzosowisk. ani bliskość magicznej cukierenki nie ukoją bólu po tym. co stało się kilka lat wcześniej. Wtedy ktoś. kto wydawał się bliski. sprawił. że serce Laury pękło. a jakaś część jej samej odeszła na zawsze.

Dziewczyna nie podejrzewa jednak. że właścicielka cukierni skrywa pewien sekret…

Czy magia tego miejsca i życzliwi ludzie pomogą Laurze odzyskać nadzieję?

I czy to prawda. że złamane serce może jeszcze pokochać – nawet dwa ra

31.9: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-pamiec-milena-skoczko-hilde-ostby-ylva-ostby-136794u

Cena: Ylva Ostby


https://woblink.com/product-publication/download/138137/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:maciej paterczyk, fitoterapia i leki roślinne, miasto w jordanii krzyżówka, psychologia języka i komunikacji, diabelski hrabia pdf, alien vs predator 2 gra, łukasz malankowski, borelioza koinfekcje, jak uwieść faceta, freedisc książki romanse, zbrodnia nad urwiskiem, wyspa złoczyńców, art. 7 tue, mrożek opowiadania pdf, odpowiedzialność w administracji publicznej, eliza orzeszkowa cham, sposób na elfa audiobook…