Czarnogóra

Autor: Katarzyna Firlej-Adamczak

Czarnogóra

Podróże jasne jak słońce!

Lazurowe morze. piaszczyste plaże. największa zatoka Adriatyku – Boka Kotorska. ukryte w górach monastyry – Czarnogóra to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz ten kraj dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


ISBN

9788380871540: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/trzy-kluczowe-cechy-idealnego-czlonka-zespolu-patrick-lencioni-30340u

Cena:


ISBN

9788328707252: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/szklane-zadlo-bartlomiej-swiderski-30976u

Cena:


Trzy oznaki pracy. która nie daje szczęścia

Autor: Patrick Lencioni

Brak satysfakcji z wykonywanej pracy wpływa nie tylko na los jednostek. ale także na los całych firm. Niezadowolenie pracowników przekłada się bezpośrednio na wydajność. rotację kadr oraz morale. co w końcu musi odbić się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Remedium jest na wyciągnięcie ręki. ale mało kto po nie sięga. W swej szóstej i najbardziej oczekiwanej opowieści autor bestsellerów z listy „New York Timesa”. Patrick Lencioni. prezentuje rewolucyjny. a jednak bardzo prosty model działania. który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy.

Lencioni przedstawia niezwykle interesującą opowieść o Brianie Baileyu. przedwcześnie emerytowanym menedżerze. który poszukuje sensu w swojej karierze i życiu. Poprzez serię zaskakującyc

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 39terenowa apteczka ziołowa pdf, echo z otchłani chomikuj, sekrety serca, zapach prawdy, dlaczego nikt nie widzi że umieram, dziewczyny seksi, tajemnicza wyprawa tomka pdf, monika borys wiek, jak ludzie dobierają się w pary, systemy wczesnego ostrzegania przed upadłością, ola sokołowska córka masy, mnemotechniczny, kant krytyka czystego rozumu, wypożyczyć, bogusław baksik, netflix żmijowisko, sztuka zbrodni film, ukryty pokój, biały murzyn, jęki mp3, wywoływanie duchow…