Tęcza nad jeziorem

Autor: Magdalena Kołosowska

Wszystko dzieje się po coś i z jakiegoś powodu.

Historia o wybaczaniu. o różnych obliczach miłości. o dojrzewaniu do rodzicielstwa. o dorastaniu tych. którzy byli przekonani. że już dawno są dorośli.

Ewa po wielu latach wraca do miejsca. w którym się wychowała. małej wsi gdzieś na końcu świata. Przywozi ze sobą wszystkie swoje dorosłe lęki. nietrafione wybory i złe decyzje. Ma nadzieję. że powrót pomoże jej uporządkować życie. które w ostatnich latach wymknęło się spod kontroli. Jednak na miejscu zastaje coś. czego zupełnie się nie spodziewała… Odżywają wspomnienia. budzą się upiory przeszłości. a ona ma coraz mniej nadziei. że to wszystko dobrze się skończy. W dodatku na horyzoncie pojawia się nieoczekiwana i niechciana miłość…

Dobre tiramisu musi mieć w sobie mocną. gorzką czekoladę. tylko wtedy można poczuć słodycz pozostałych składników. Historia Ewy jest jak pyszne tiramisu! Polecam! (jest akcept po skróceniu)

Joanna Onysk

‚To książka o tym. że rodzicielstwo to trudna praca każdego dnia i nocy. To opowieść o dawno skrywanych sekretach. które niczym duchy przeszłości. prędzej czy później dadzą o sobie znać. To wreszcie historia o tym. że nigdy nie jest za późno. aby powiedzieć PRZEPRASZAM i KOCHAM CIĘ.’ Magdalena Goc – Natonek

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


1

:

:

Cena:krajowa administracja skarbowa pdf, nie rezygnuj, mężczyzna który przestał płakać, zuzanna lapicka, tadeusz bartoś mnich, jennifer blake, upili się młodym winem, pielęgniarstwo w chirurgii kapała pdf, barbara moore, czarny mag pierwszy rok pdf, dziewczynka z parku pdf, fragmenty przeszłości skyrim, mali bogowie 2 jak umierają polacy pdf, kropka książka pdf, do tąd, crash bandicoot poradnik, patricia briggs dotyk ognia…