Wielki skok

Autor: Barbara Freethy

Christina Alberti. znawczyni historii sztuki. uciekając przed cieniami przeszłości. buduje sobie nową tożsamość jako specjalistka w domu aukcyjnym. Wszystko układa się wspaniale do momentu. kiedy zajmując się bezcennym diamentem. staje się celem czarującego oszusta. który zamierza się nią posłużyć. by dokonać skoku stulecia i przejąć cenny klejnot.

Agent FBI J.T. McIntyre jest zdeterminowany. by schwytać oszusta. który wielu osobom wyrządził krzywdę i zniszczył jego rodzinę. Pragnie. by sprawiedliwości stało się zadość. ale też chce dokonać osobistej zemsty i nie pozwoli. by coś mu w tym przeszkodziło. Niejasna przeszłość Christiny powoduje. że McIntyre nie jest pewien. po czyjej kobieta jest stronie.

Gdy diament znika. Christina i McInt

12.5: https://woblink.com/ebook/swiat-antyczny-a-my-tadeusz-zielinski-32289u

Cena:


ISBN

9788380643901: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/religie-swiata-antycznego-w-szesciu-tomach-tom-i-religia-starozytnej-grecji-tadeusz-zielinski-32330u

Cena:


Stańczyk

Autor: Michał Bobrzyński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Stańczyk (zw. też Stasiu Gąska) błazen nadworny Jana Olbrachta. Aleksandra Jagiellończyka. Zygmunta Starego i Zygmunta II Augusta. znany z ostrego dowcipu. Zarówno imię. nazwisko. jak i przebieg jego życia pozostają nieznane. a daty urodzenia i śmierci niepewne. Pochodził z podkrakowskich Proszowic. Słynął z ciętego dowcipu. nie oszczędzał władców w ocenie decyzji politycznych (m.in. na temat hołdu pruskiego 1525 roku). Przez to uważany był za wielkiego patriotę. człowieka wykształconego i zorientowanego na arenie politycznej. Był postacią często cytowaną przez literatów renesansowych (Łukasz Górnicki. Jan Kochanowski. Marcin Kromer. Mikołaj Rej

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32337/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788301196844: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/organizacje-miedzynarodowe-jerzy-menkes-andrzej-wasilkowski-32685u

Cena:


Religie świata antycznego. W sześciu tomach. Tom I: Religia starożytnej Grecji

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Pośród wszystkich religii tak zwanych pogańskich nie ma ani jednej. która by naszej inteligencji była jednocześnie i tak dobrze znana i tak głęboko nieznana jak religia starożytnej Grecji. Może się to wydawać paradoksalnym. ale tak jest. Jeśli chodzi o religię hellenizmu. to można o niej powiedzieć. iż jest to przenikanie się religii greckiej i wierzeń wschodnich. W kolejnych tomach autor ukazuje relacje pomiędzy hellenizmem a judaizmem. Wreszcie w tomach piątym i szóstym Zieliński zajmuje się religią Rzeczypospolitej Rzymskiej. o której tak pisze: „Znaczenie kultury Rzymu włączn

5: https://woblink.com/ebook/zycie-apulejusza-platonczyka-z-madaury-maksymilian-kawczynski-32327u

Cena:a giddens, zuzanna toeplitz, audiobook online za darmo, betrojerinki, izabella pawelec-zawadzka, patrycja matusiak, cyganski dron, empatia pwn, polski hip hop lata 90, piekielna miłość pdf, łukasz jach, test wechslera dla dzieci pdf, pozamalzenskie, drwal pdf, tajemniczy ogród szczegółowe streszczenie, hard truck 18 wheels of steel, rączkowski bhp, logistyka książki, try ella frank, sprawdzian klasa 3 podstawowa, dzieci i żaby…