Rzeczy niemożliwe. które nie mogły powstać. a istnieją

Autor: Reinhard Habeck

Ludzkie szczątki z epoki dinozaurów. Przedmioty high-tech z dawno minionych czasów.
Archeolodzy wciąż napotykają tajemnicze przedmioty. które zdawałoby się nie mogły powstać w czasach. w których powstały. i przeczą ustaleniom konwencjonalnej nauki.
• Zastrzelony neandertalczyk: jaka broń spowodowała małą okrągłą dziurę w skamieniałej czaszce?
• Embriologiczna kamienna płyta: prastara symbolika płodności. jakby wzięta z nowoczesnego podręcznika medycyny.
• Elektryczna waza: „obiekty kultu” z Mezopotamii okazały się liczącymi 2 000 lat bateriami.
• Gołąb. który jest samolotem: rekonstrukcja potwierdza znajomość techniki lotniczej w czasach faraonów.
• „Złote samoloty’ z Kolumbii:

59: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-przedsiebiorstwem-podrecznik-akademicki-eugeniusz-michalski-31198u

Cena:


Odmienne czy zwyczajne?

Autor: Joanna Mizielińska

Publikacja jest wynikiem trzyletniego projektu badawczego zatytułowanego „Rodziny z wyboru w Polsce” dotyczącego życia rodzin nieheteroseksualnych. Sam termin „rodziny z wyboru” służy do nazwania różnorodności nieheteronormatywnych form związków intymnych i jest próbą upowszechnienia używanej na Zachodzie terminologii w odniesieniu do rodzin osób nieheteroseksualnych.

Jednym z podstawowych celów publikacji jest pokazanie złożoności i różnorodności konfiguracji rodzinnych i intymnych tworzonych przez osoby nieheteroseksualne oraz zrozumienie wyzwań. z którymi zmagają się w codziennym życiu. Zamiast z góry zakładać. jak żyją osoby nieheteroseksualne i uznawać. że nie tworzą one rodzin – co stanowi dominującą tendencję w większości p

29.99: https://woblink.com/ebook/marketing-w-3-tygodnie-michal-rusek-31589u

Cena:woźniak grzegorz, budownictwo zrównoważone, paweł grzybowski, cukiernia pod amorem tom 6, twierdza poradnik, maluch tuning, rola panstwa w gospodarce, ile było wypraw krzyżowych, niewolnictwo w stanach, marek menkiszak, miłość z aksamitu, zasada samorządności, kim była maria skłodowska curie, plastusiowy pamiętnik pdf, darmowe e booki, pis 2019, bartłomiej boral…