Zdumiewający powrót Nory Wells

Autor: Virginia Macgregor

Opowieść o tym. co spaja rodzinę i co gotów jest poświęcić człowiek dla tych. których kocha.

Pewnego ranka Nora wyszła ze swojego domu przy Willoughby Street i zniknęła. Sześć lat później wraca do rodziny. którą porzuciła. i dowiaduje się. że jej miejsce zajęła jej najlepsza przyjaciółka. Fay pomogła rodzinie Nory przetrwać po jej odejściu. dzieli łoże z jej mężem. a najmłodsza córka Nory nazywa Fay mamusią. Gdzie przez te lata podziewała się Nora? Dlaczego odeszła od męża. a teraz postanowiła wrócić? Sytuację komplikuje jeszcze pojawienie się wraz z nią nowych postaci dramatu. 

To przejmująca. pełna różnorodnych emocji przenikliwa powieść o tym. czym jest rodzinna więź i co jesteśmy gotowi poświęcić dla tych. których kochamy. I o tym. że miłość niejedno ma imię.


Nie mogłam się oderwać od tej wnikliwej. fascynującej powieści.
„Woman & Home”

Głęboko satysfakcjonujący kawał dobrej prozy.
Sarra Manning. „Red Magazine”

Nie można przejść obojętnie… Poruszające spojrzenie na macierzyństwo.
„Good Housekeeping”

Pełna emocji historia rodzinna… napisana z sercem.
„Sunday Mirror”

Emocjonalna i mocna powieść o rodzinie.
„Heat”

Wnikliwy wgląd we współczesne życie rodzinne… oryginalny… wielowarstwowy i wzruszający.
„Irish Independent”

Pięknie napisana. skłaniająca do przemyśleń wspaniała lektura.
„Sun”

Mocne!
„Fabulous Magazine”

Powieść tak wciągająca i mocna. że zechcesz przeczytać w jeden wieczór… Powieść. którą będziesz się rozkoszować i zachwycać… Powieść. która nie pozostawi cię obojętną.
Press Association

Zdumiewająco błyskotliwa powieść.
„Australian Women’s Weekly”


Virginię Macgregor wychowywała w Niemczech. Francji i Anglii matka. która nigdy nie przestawała opowiadać historii. Gdy tylko Virginia była na tyle duża. by utrzymać w dłoni pióro. postanowiła. że sama będzie pisać. Virginia otrzymała imię na cześć dwóch wspaniałych kobiet: Virginii Wade i Virginii Woolf w nadziei. że zostanie gwiazdą tenisa i pisarką. Po studiach w Oksfordzie zaczęła pisać regularnie. pracując jednocześnie jako nauczycielka angielskiego i wychowawczyni w internacie. Virginia mieszka w Berkshire z mężem Hugh i córeczką Tennessee Skye.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788374409674: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-po-zmianach-praca-zbiorowa-28740u

Cena:


Ostatnie dziecko

Autor: Sebastian Fitzek

Dziesięcioletni chłopiec wzywa adwokata. by wyznać mu. że zamordował człowieka… piętnaście lat temu. Adwokat Robert Stern jest w szoku. kiedy widzi w zapomnianej przez Boga i ludzi. opuszczonej fabryce. kim jest jego tajemniczy klient.To Simon. dziesięcioletni chłopiec. delikatny i śmiertelnie chory. I absolutnie przekonany. że w swoim poprzednim życiu był seryjnym mordercą. Głupia. niesmaczna zabawa – myśli Stern… Lecz kiedy w opisanej przez chłopca piwnicy rzeczywiście znajduje ludzkie szczątki: szkielet i rozłupaną siekierą czaszkę. czuje się jak w środku horroru. Ale to dopiero początek. Bo Simon opowiada mu nie tylko o ofiarach sprzed lat. ale wkrótce również o tych z najbliższej przyszłości…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8gra o tron ebook za darmo, teoria wernera, czubuwna, system zapisywania liczb klasa 4 sprawdzian, laila shukri bibliografia, rzeka genów, piesn legionow polskich we wloszech, naukowcy w literaturze, lalka motyw książki, świadome rodzicielstwo, konan bimbrownik, violetta wróblewska, piekielna milosc, goodbye deponia poradnik, postanawia umrzeć, drive kate stewart…