https://woblink.com/product-publication/download/124488/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366074675: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/prawo-milosci-whitney-g–126769u

Cena:


Rzym. Wędrówki z historią w tle

Autor: Bożena Fabiani

Rzym. Wędrówki z historią w tle to bardzo osobista książka Bożeny Fabiani o mieście. w którym stale się coś rodziło. coś przekształcało. coś zapadało pod ziemię. To opowieść o osłoniętych tajemnicą dziejach najstarszych kościołów i innych zabytków. dziejach odczytywanych wciąż na nowo przed kolejne pokolenia badaczy. Spacerując po Wiecznym Mieście. trzeba patrzeć zarówno w górę. żeby nie przegapić na przykład uroczych kapliczek maryjnych na murach. jak i pod nogi. bo przeszłość w wielu miejscach zapadła się głęboko pod ziemię i trzeba za nią tam powędrować.

Rzym to miasto jedyne w swoim rodzaju; tu każdy kamień ma coś do powiedzenia – głazy pod stopami na via Appia sprzed dwóch tysięcy lat. czy niewiele od nich młodsze. niedawno

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 35.9


ISBN

9788366005068: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/nieodgadniony-pawel-lopatka-johnson-maureen-125249u

Cena:mona kasten begin again, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia komentarz pdf, podstawy anatomii człowieka gołąb, schelling filozofia, szatan z siódmej klasy tekst pdf, film konwickiego krzyżówka, żeromski siłaczka, główne nurty marksizmu, środki przymusu bezpośredniego prezentacja, stary człowiek i morze-książka do przeczytania w internecie, czarna lista forsyth, unorthodox serial, fraszki tytuły, witold ferenc, teoria polityki, judith butler uwikłani w płeć, dawid ozdoba, danuta wałęsa marzenia i tajemnice, papuzińska asiunia, rozwiedzeni, przedstawienie profilaktyczne scenariusz, zahir coelho, alles liebe, prace polowe w chłopach…