Strażacy

Autor: Rafał Pasztelański

Nikomu nie ufamy tak bardzo. jak strażakom. Nic w tym dziwnego. Jeśli twój dom stanie w płomieniach. jeśli ucierpisz w wypadku albo zostaniesz uwięziony przez powódź. oni zjawią się na miejscu jako pierwsi. Zawsze gotowi nieść pomoc.

Docierają do miejsc. z których zwykli ludzie chcą jak najszybciej uciec. Są świetnie wyszkoleni. odważni i swoją pracę traktują jak służbę. ale też największą życiową pasję.

Przeczytaj o największych i najgłośniejszych akcjach polskich strażaków. Dowiedz się. jak naprawdę wyglądają ich codzienna praca oraz życie. Poznaj ludzi. których wolałbyś nie potrzebować. ale na których zawsze możesz liczyć.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 32.99


ISBN

9788379760701: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/cwaniaki-piotr-bojarski-137465u

Cena:


Wszystkie barwy roku

Autor: Anna Klejzerowicz

Dzień Babci. Dzień Przytulania. Wielkanoc. zagubiona w czasie i przestrzeni tajemnicza Wigilia… To tylko niektóre z tematów. które wzięły na swój warsztat polskie pisarki.

Historie refleksyjne. pełne radości i smutku. współczesne. ale również te zaklęte w przeszłości. Żartobliwe. poważne. lekkie. ale zawsze niosące nadzieję. pokazujące. że wszystko jest w naszych rękach.

Dwanaście opowiadań. dwanaście historii. które bawią. wzruszają. zmuszają do refleksji. Mieszanka stylów sprawia. że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Z przyjemnością odbyłam podróż do świata postaci wykreowanych przez trzynaście świetnych pisarek. Serdecznie polecam!

Joanna Wolf. blog NIEnaczytana

Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne. dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie!

Wioleta Sadowska

Autorki opowiadań: Hanna Greń. Edyta Świętek. Anna Klejzerowicz. Hanna Urbankowska. Iwona Walczak. Iwona Czarkowska. Karolina Kubilus. Iwona Żytkowiak. Monika Orłowska. Joanna Sykat. Joanna Kruszewska. Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788301202231: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/roboty-budowlane-andrzej-wieckowski-139416u

Cena:


Królowa Sabina i żurawie

Autor: Monika Sobańska

Rozczarowana małżeństwem Sabina. nauczycielka języka angielskiego. z nostalgią wspomina lata swojej młodości. Mimo że wciąż nosi w sobie mnóstwo pozytywnych emocji i przemożną chęć odkrywania świata. podejrzewa. że nic się już w jej poukładanym życiu nie zmieni. Przyjmując propozycję wyruszenia w charytatywną trasę koncertową po Europie w towarzystwie siostry i szwagra – wybitnych wiedeńskich muzyków – nie wie jeszcze. że los szykuje dla niej wielką niespodziankę. a nowe wrażenia. jakie przyniesie ta niezwykła muzyczna podróż. odmienią ją na zawsze…

Czy uda jej się zapomnieć o utraconych nadziejach i zostawić za sobą najbardziej bolesny etap w życiu? Czy przekona się. że to. co wydawało się jej niedostępne i odległe. tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki?

29.9: https://woblink.com/ebook/w-kierunku-zachodzacego-slonca-strzelecka-halina-138382u

Cena:


1

:

:

Cena:sens życia i sens wszechświata, rynek pracy pdf, księgarnia jarocin, pole równoległoboku i rombu kartkówka, nowy wspaniały świat, siostry douglas, kochanek wielkiej niedźwiedzicy pdf, niemiecki cwiczenia, księga thota, jak poderwać drania sebastian pdf, dydaktyka ogólna kupisiewicz, leszek patrzałek, test wiedzy o krajach anglojęzycznych po angielsku pdf, arabska wiosna skutki, niedopowiedziane…