Piękno z pól i łąk

Autor: Katarzyna Enerlich

Piękno z pól i łąk to książka przesycona zapachem ziół. pasją ich zbierania i przetwarzania oraz praktyką uważności nad tygielkiem pełnym olejów i aromatów.

To nie tylko zbiór przepisów na naturalne kosmetyki. ale również okazja do spotkania z osobami. które na drodze pełnej naturalnych ziół i składników odnalazły istotę swojego życia.

To zapiski z domowej alchemii. której może nauczyć się każdy. i zachęta do tego. by codziennie poznać coś nowego. bo dopiero wtedy życie ma sens. Autorka zaraża zielarskim entuzjazmem i zachęca do własnych eksperymentów. twierdząc. że wiele z potrzebnych składników mamy w domu. nie wiedząc nawet o tym. że możemy z nich produkować kosmetyki.

 Prostota tych zapisków zdumiewa. Im mniej. tym więcej.

24.9: https://woblink.com/ebook/tanczac-na-czubkach-palcow-gabriela-anna-kantor-124534u

Cena:


Banda Niematerialnych Szaleńców

Autor: Krasowska Maria

Prawdopodobnie jako jedyny na świecie masz szansę dowiedzieć się z pierwszej ręki. jak wygląda życie pozagrobowe! Nie skorzystasz z takiej okazji?

Nazywam się Danny Moon. a moi rodzice są nieprzyzwoicie bogaci. 

Trzy rzeczy. które kocham: gorzka czekolada. gra w Monopoly i ciemność. Trzy rzeczy. których nienawidzę: guwernantki. nuda i jeszcze raz guwernantki.

To przez nieposłuszeństwo względem jednej z nich trafiłem do Polski. do wujostwa i pięciu kuzynek. Czułem się jak na zesłaniu… ale tylko na początku.

 Któregoś dnia spotkałem tajemniczego brodacza w kapeluszu. Pewnie nie uwierzycie. kiedy wam zdradzę. że był to duch. Wkrótce razem z Anetą. najfajniejszą z moich kuzynek. stanęliśmy przeciwko niebezpiecznemu biznesmenowi. który wykorzystywał duchy do nie

:

Cena:


ISBN

9788301200107: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wektory-czyli-jeszcze-wiecej-corela-alicja-zarowska-mazur-126882u

Cena:bralczyk język na sprzedaż pdf, tafil klawe, harlan coben najczarniejszy strach, sielskie życie blog, anatomia radiologiczna pdf, arteterapia scenariusze zajęć pdf, tatuazysta z auschwitz pdf, anna augustyn, filozofia dla początkujących, milewski podstawy ekonomii pdf, medycyna defensywna, tomb raider 2013 poradnik, pacjentka mobi chomikuj, urodzony zwycięzca 1…