Diagnostyka laboratoryjna w dietetyce

Autor: Ewa Stefańska

Pierwsza na polskim rynku nowoczesna publikacja poświęcona diagnostyce laboratoryjnej w dietetyce. Ogromnym atutem tej publikacji jest kompleksowe omówienie różnych stanów chorobowych z punktu widzenia lekarza. diagnosty laboratoryjnego i dietetyka.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Format

PDF: 135840

https://woblink.com/ebook/slownik-polsko-ukrainski-o-ukrainsko-polski-o-praca-zbiorowa-135840u

:

Cena:


Dzisiaj śpisz ze mną

Autor: Szczypczyńska Anna

 

‚Na ręce wysypał mi się brokat. Twój brokat. z którego zawsze się śmiałem. (…) Zebrałem wszystkie ziarenka i wrzuciłem z powrotem do książki. Dzięki temu częściowo jesteś ze mną.’

 

Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż. śliczne córki. stabilizacja. W najmniej oczekiwanym momencie ten spokój burzy Jan. młody i przystojny mężczyzna. który sprawia. że znów czuje się piękną i zmysłową kobietą. I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością. to nie może uwolnić się od marzeń o Janie. To on przypomniał jej jaka była kiedyś. To on uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną. którą była zanim weszła w rolę żony i matki. Targana emocjami. poczuciem odpowiedzialności i namiętnością. kobieta dojrzewa do podjęcia tej jedynej. właściwe

29.9: https://woblink.com/ebook/kto-porwal-daisy-mason-hunter-cara-135574u

Cena:


Sekret długowiecznych Chińczyków

Autor: Day John

Kardiolog o międzynarodowej sławie dzieli się wiedzą zdobytą podczas pobytu w Wiosce Długowieczności w Chinach. Opisuje również siedem wniosków. jakie wyciągnął z tego pobytu. z których każdy może odmienić stan Twojego ciała i umysłu. Teraz i Ty dowiesz się. jakie jedzenie powinieneś jeść. by wydłużyć czas swojego życia. Będziesz jeszcze zdrowszy. bystrzejszy. bardziej zmotywowany. produktywny i wolny od dolegliwości zdrowotnych. Zapanujesz nad umysłem i nakierujesz go na to. co dla Ciebie najważniejsze. Znajdziesz dla siebie najlepsze miejsce w lokalnej społeczności oraz odnajdziesz własny rytm. Zaczniesz żyć w zgodzie z otoczeniem i podporządkujesz swoje działania konkretnemu celowi. A wszystko to okrasisz dawką zdrowego ruchu. Długowieczność to Twój wybór!

34.3: https://woblink.com/ebook/leki-z-glowa-kiedy-sa-niezbedne-a-kiedy-mozna-pozwolic-cialu-leczyc-sie-samemu-andrew-weil-136710u

Cena:


Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

Autor: Lodro Rinzler

Autorzy wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych. a ich książka gładko łączy filozofię buddyjską z kulturą chrześcijańską. W ich publikacji znajdziesz uniwersalne nauki połączone z medytacjami. ćwiczeniami i praktycznymi poradami. Dzięki nim dowiesz się. czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki. zanim się wejdzie w długotrwałe związki. Poznasz prawdę o seksie. stabilności oraz rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty. jak i upadki. a ta książka przygotuje każdego do tych zmian. Jej kwintesencję stanowi nauka. jak kochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości. Pokochaj siebie. pokochaj innych

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:


Poste restante

Autor: Wojsław Brydak

Brawurowy debiut powieściowy autora przekładów Fitzgeralda. Rushdiego i Allena!

Nadzwyczajna powieść przesiąknięta klimatem trzech zupełnie różnych miast: Rzeszowa. Krakowa i Sopotu. Idealna dla czytelników kochających twórczość Pilcha i Myśliwskiego.

Rzeszów. naznaczony austro-węgierską Galicją; wyidealizowany Kraków sprzed wojny; wreszcie Sopot w roli przyczółka przyszłości. Nadzieje i rozczarowania pojawiające się przy akompaniamencie raz modlitw. a kiedy indziej fraz Johna Coltrane’a. Ta historia to zagadka „małych ojczyzn”. do których jedni tęsknią. a inni uciekają z nich w popłochu. Zagadka odchodzenia. I miłość – ta najciekawsza. która spełnia się w niespełnieniach.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788366116757: Wydawnictwo

Format

27.5: https://woblink.com/ebook/trzeci-sort-czyli-jak-zakonczyc-wojne-polsko-polska-jerzy-karwelis-136174u

Cena:sperka, skąd przyszedł pies, diagnoza resocjalizacyjna, mrożek opowiadania opracowanie, parazytologia lekarska, upływ czasu, metodologia pracy naukowej zieliński pdf, dziady ebook, spowiedź legionisty, zafon gra anioła, karty do nauki czytania pdf, audiobook anaruk chłopiec z grenlandii, rodzic jako przywódca stada, franciszek wężyk, streszczenie szczegółowe opowieść wigilijna, bhp książki, bez sensu, kamila łyczek, grafik czasu pracy wzór, tajemnica mirtowego pokoju…