Wiktoriańska rezydencja

Autor: Maggie Cox

Firma Jarretta Gaskilla należy do światowej czołówki na rynku nieruchomości. Od wielu lat Jarrett zabiega o kupno High Ridge Hall. wyjątkowej wiktoriańskiej rezydencji. Czekają go trudne negocjacje z piękną i tajemniczą Sophią Markham…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dekolonizacja

Autor: Dane Kennedy

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna K

19.9: https://woblink.com/ebook/jezyki-stephen-anderson-31851u

Cena:


ISBN

9788365740069: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/szczypta-milosci-amanda-prowse-31970u

Cena:ibuk pl, birthday girl penelope douglas pdf, streszczenie lektury krzyżówka, 365 dni audiobook za darmo, czynniki leczące w psychoterapii pdf, andrzej poczobut, stelar marek, alchemik pdf, freddy fazbear’s pizza warszawa, jacek banaszkiewicz, platon państwo pdf, ida kurcz, krysicki włodarski tom 2 pdf, matura matematyka rozszerzona, jak pozbyć się zbędnych kilogramów, e biblioteka, chłopi jesień, komunikacja interpersonalna ćwiczenia dla dzieci, nefrytowy różaniec, wstan…