Noc w Nowym Jorku

Autor: Day Leclaire

Emma Worth spędziła w Nowym Jorku jedną cudowną noc z przypadkowo poznanym biznesmenem. Chase’em Larsonem. Ponownie spotkali się po dwóch miesiącach i wtedy wiedziała już. że jest w ciąży. Ku jej zdumieniu Chase natychmiast zaczyna nalegać na ślub. Ona jednak nie wyobraża sobie małżeństwa z innego powodu jak tylko z miłości. A z Chase’em. jak sądzi. nie łączy jej nic poza dzieckiem…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380871106: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/matchmaking-kto-co-dostaje-i-dlaczego-alvin-e-roth-32198u

Cena:


Zdrowie na własne życzenie. Tom 4

Autor: Józef Słonecki

Bioenergoterapeuta i autor tej książki. Józef Słonecki. po długiej praktyce i wielu obserwacjach. odkrył prawdę. powiedzielibyśmy. nader oczywistą: nie można wyleczyć żadnej choroby. Rodzaje lekarstw i metod nie mają znaczenia.

 

Warunkiem sine qua non wyzdrowienia jest usunięcie przyczyny choroby!

 

Wszystko inne to zwyczajna hochsztaplerka. pisze autor. mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od naiwniaków oczekujących cudów. Bioenergoterapia dla pieniędzy nie jest tu żadnym wyjątkiem.

 

To książka o bioenergoterapii. które rozumem nie zmierzysz; i chyba najbardziej osobisty z czterech tomów „Zdrowia na własne życzenie”. Autor opowiada o wynalezieniu mikstury oczyszczającej w stylu właściwym powieściom kryminalnym. Dalej Józef Słonecki o koktajlu

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

Cena:


Jednominutowy Negocjator

Autor: Don Hutson

Umiejętność negocjowania ma wpływ na każdy aspekt naszego życia. począwszy od kontraktów zawieranych

w pracy poprzez relacje z rodziną i sąsiadami po transakcje. które zawieramy jako klienci. A jednak większość ludzi wszelkimi sposobami wzbrania się przed prowadzeniem negocjacji. które kojarzą im się z poczuciem dyskomfortu. stresem. a nawet napawają lękiem. Don Hutson i George Lucas postanowili zmierzyć się z epidemią negocjofobii.

W formie zajmującej opowieści biznesowej autorzy przedstawiają proste. lecz głęboko przemyślane podejście do negocjacji. które sprawdzi się w każdych okolicznościach. zarówno podczas negocjacji mających charakter rywalizacji i konfrontacji. jak i tych opartych na współpracy i partnerstwie. Osiągaj najlepsze rezultaty za każd

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 12.99


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5wiersz baczyńskiego, libra co to, michnikowszczyzna, metodologia badań społecznych, tylko twój pdf, dermatologia dla kosmetologów pdf, witold wołodkiewicz, beata kozińska jacek koziński, biblia mobi, ikigai, metodologia pracy naukowej zieliński pdf, audiobook sposób na elfa, tomasz witkowski zakazana psychologia, wszystkie.jasne miejsca…