Na weekend czy na zawsze?

Autor: Sue MacKay

Rodzice Kelli marzą. by została żoną pewnego miłego i dobrze ustawionego prawnika. Wbrew jej woli ma on towarzyszyć jej na zbliżającym sięślubie brata. Na szczęście przełożony Kelli. doktor Mac Taylor. proponuje. że pojedzie z nią na ślub jako jej narzeczony. Między obojgiem od pewnego czasu iskrzy. Podczas trwającej trzy dni uroczystości na pięknej nowozelandzkiej wyspie Mac i Kelli przeżywają szalony romans. Kelli zakochuje się w Macu. ma wrażenie. że on dla niej także stracił głowę. Ale po powrocie do Auckland Mac zachowuje się tak. jakby nic się nie wydarzyło…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380534513: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/ostroznie-z-miloscia-samantha-young-ewa-gorczynska-135623u

Cena:


ISBN

9788366134706: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:


Historie kryminalne i obyczajowe. Wiek XIX Część. II

Autor: Piotr Ryttel

Emocjonujące i szokujące opowieści kryminalne. które wydarzyły się naprawdę.

Wiek XIX to czas zbrodni i głośnych przestępstw. które wstrząsnęły polskimi miastami. Ale nie brakuje też przerażających wydarzeń. które rozegrały się poza granicami naszego kraju.

Piotr i Karol Ryttelowie przedstawiając ponad 70 historii. zawartych na 300 stronach. wywołują w czytelniku emocje na najwyższym poziomie. Mimo. że sprawy są poważne. a zarazem tragiczne to przeplatają się z takimi. które są bardziej humorystyczne i mają w sobie mniej dramaturgii.

Rodzina umierająca z głodu i zimna przez pozbawionych uczuć i egoistycznych ludzi. Tragedia młodej dziewczyny. do której doszło przez urzędnika

32.99: https://woblink.com/ebook/tajemnice-konklawe-1978-jacek-moskwa-138574u

Cena:


Świnie w kinie?

Autor: Krzysztof Trojanowski

Okupując ziemie polskie. hitlerowcy dążyli do objęcia kontrolą i regulacją prawną wszelkich aspektów życia. W ten system została włączona także kultura. rozwijająca się w ekstremalnych warunkach. Komu podlegały kina w Generalnym Gubernatorstwie? Czy cieszyły się popularnością? Na co przeznaczano dochód z biletów? Czy w kinach ściśle przestrzegano zasad segregacji?

Na te i inne pytania odpowiada książka Krzysztofa Trojanowskiego wypełniająca lukę w polskiej literaturze poświęconej tematowi kina w okupowanej Polsce. Publikacja ma charakter pionierski. a jej celem jest konfrontacja ze stereotypami. jak powszechne przekonanie o pustych kinach czy wyłącznie niskim poziomie artystycznym wyświetlanych filmów.

Praca zawiera dokładną charakterystykę r

:

Cena:resnick halliday tom 1, opowieści z narnii opracowanie, marek siemek, modele decyzyjne, sycylia przewodnik pdf, psychologia ekonomiczna, zapomnij o mnie haner, cities skylines poradnik, ścieżki miłości, czas nielegałów pdf, add choroba, zarządzenie 360 kgp ze zmianami 2018, ukraina czas…