Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Magia zmian

Autor: Czelej Anna

Do niedawna chińska filozofia przyrody była wiedzą tajemną. przekazywaną jedynie w obrębie rodziny Mistrzów chińskich. Teraz wszyscy mamy okazję z niej skorzystać i dzięki temu odnaleźć harmonię w życiu.

To metody osiągnięcia wewnętrznej równowagi. która jest niezbędna do zachowania zdrowia i pogody ducha. a przez to szczęścia. W rozumieniu chińskim to właśnie kroczenie Drogą Środka. spokojna radość serca. życie bez gwałtownych emocji pozwala cieszyć się życiem i być w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. Takie postrzeganie uświadamia wiele powiązań człowieka z przyrodą i powoduje. że to. co wydawało się nieistotne nagle nabiera znaczenia. Z uwagą przyglądamy się sobie. odkrywamy wpływ sposobu odżywiania. emocji. pór dnia i roku na stan zdrowia i relacje z

19.9: https://woblink.com/ebook/7-zasad-sukcesu-wedlug-mistrza-chuang-yao-michal-stawicki-136265u

Cena:


ISBN

9788373778115: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/uzdrawianie-komorkowe-odkryj-prawdziwa-nature-choroby-i-odzyskaj-zdrowie-wren-barbara-136173u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137492/epub

1:

:

Cena:prawo pracy liszcz, roman by polanski, bonett, god of war trofea poradnik, crusader kings 2 jak grać, polsko łaciński słownik, katarzyna kolska, 13 ksiega pana tadeusza dla dorosłych, h. paul honsinger, z jednym wyjątkiem pdf, muszalski, teoria uczuć moralnych pdf, william szekspir cytaty, o żydach i kwestii żydowskiej eliza orzeszkowa, mały atlas anatomiczny aleksandrowicz pdf, ekonomia sektora publicznego, zarządzanie zasobami ludzkimi książki, barbara namysłowska-gabrysiak, kiedy atena odwraca wzrok, zbrodnia i kara dostojewski, miron białoszewski pamiętnik z powstania warszawskiego, konstrukcja samochodu…