Halloween. Zabawa czy zagrożenie?

Autor: Andrzej ks. Zwoliński

Noc Halloween w kalendarzu rytuałów satanistycznych związana jest z praktyką tzw. czarnych mszy (parodia Mszy św.) oraz orgii seksualnych związanych z jednoczeniem się z demonami. Łączy się także z symbolicznym składaniem ofiar z ludzi poprzez rytualne wypijanie – z czaszek lub kielichów „udekorowanych” satanistycznie – czerwonego wina. przypominającego ludzką krew. W Kościele Lucyfera składane są „dosłownie” ofiary z mordowanych dzieci lub dziewic. jako osób wolnych od zła. ofiarowanych Szatanowi. Istotnie. podczas tych ceremonii. chodzi o rodzaj pewnego otwarcia się na określony duchowy świat. Dokonuje się to poprzez dobrowolną. duchową przynależność wyrażoną poprzez gesty. znaki i symbole oraz czyny. Ofiarnicze rytuały pieczętują więź z „bóstwem”. do którego się odn

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 33.9


Kodeks pracy 2019.

Autor: praca zbiorowa

Od 1 stycznia 2019 r. możliwość wstępowania do związków zawodowych oraz ich zakładania uzyskają osoby pracujące na umowy cywilnoprawne i samozatrudnieni. Osobom tym będą przysługiwały ochrona przed zwolnieniem z pracy oraz inne przywileje związkowe.

Te oraz wszystkie inne zmiany w zakresie prawa pracy zostały uwzględnione w publikacji „Kodeks pracy 2019. Praktyczny komentarz z przykładami”. Zawiera ona aktualną treść ustawy oraz praktyczny komentarz do każdego działu Kodeksu pracy ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych zmian.

W publikacji omówione zostały m.in.:

● wchodzące w życie od 1 stycznia 2019 r. zmiany dotyczące prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej – wprowadzono możliwość prowadzenia dokumentacji kadrowej w f

Bartosz Wojciechowski:

Cena:puzyńska nora pdf, romans współczesny, hydroizolacje w budownictwie, otwórz oczy alicja sinicka pdf, jak narysować drzewo genealogiczne, kroki mordercy, elżbieta walewska, matematyczny kres, słuchowiska dla dzieci mp3 download, lektura doktor dolittle, zaginione arabskie księżniczki, co cię nie zabije to cię wzmocni, muzyczna adaptacja, brain maker, arabski syn chomikuj, jak zdobyc faceta, kto jest autorem kopciuszka…