ISBN

9788373925632: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/trzy-minuty-po-trzeciej-powiesc-sensacyjno-egzotyczna-teodor-parnicki-17578u

Cena:


Wielkie i te nieco mniejsze pytania psychologii

Autor: Wiesław Łukaszewski

„Gdy brakuje pytań nie ma potrzeby poszukiwania odpowiedzi. Pytania otwierają drogę do poznania. odpowiedzi – drogi tej nie zamykają.” Wiesław Łukaszewski

Fascynującą cechą człowieka jest jego ciekawość. Dociekanie istoty rzeczy. Umiejętność zadawania pytań. I poszukiwanie odpowiedzi.

Ta książka przypomina o wielkich pytaniach stawianych w psychologii. Wielkich. a także tych nieco mniejszych. Pytaniach. na temat człowieka i świata. w którym ten człowiek żyje.

Pytania nieraz przez lata pozostają te same. lecz odpowiedzi ulegają nieuchronnym zmianom. Zmienia się świat. który nas otacza. zmieniają się również metody badawcze i sposób myślenia badaczy. a ich najważniejsze

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


Słodkie i zdrowe

Autor: Monika Mrozowska

Uwielbiasz słodycze? Twoje marzenie to smakołyki. które można jeść bez wyrzutów sumienia? Zapewniające rozkosz dla podniebienia przekąski to nie mit. I dowodem na to jest cała zawartość tej książki – 60 przepisów na desery. które uszczęśliwią Twoje kubki smakowe.  Jeśli nie możesz żyć bez słodkości. często sięgasz po słodkie co-nieco i potem dręczą cię wyrzuty sumienia. jeśli wydaje ci się. iż coś takiego jak zdrowe słodycze po prostu nie istnieje. a to co zdrowe nie może być przecież równocześnie smaczne – jesteś w błędzie! Nie musisz odmawiać sobie słodkiego smaku. Łakocie nie tylko mogą. a wręcz powinny znaleźć się w  codziennym menu. Jedz je bez poczucia winy – to może wyjść Ci na zdrowie! Jak zresztą można nie skusić się choćby samą nazwą? Pochwała lenistwa. tiramisu na diecie i wreszcie coś konkretnego J – żelazna lemoniada. Sprawdź podpowiedzi eksperta. wypróbuj smakołyki. które dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników – w tym orzechów. kasz i suszonych owoców – wzmocnią Twój organizm w sposób naturalny. Wiele przepisów uzupełniają informacje o realnych korzyściach. które przynosi jedzenie poszczególnych składników. a wszystkie zdjęcia przygotowała sama autorka. Podobno ładne jedzenie silnie działa na zmysł smaku. Sprawdź. czy deser „Źródło młodości” równie dobrze smakuje. jak wygląda.   Monika Mrozowska – aktorka. propagatorka zdrowego odżywiana.  Znana m.in. z roli w lubianych serialach „Rodzina zastępcza” oraz „Hotel 52”. Mama trójki dzieci. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Współautorka książek kulinarnych  (m.in. Przemytnicy groszku i marchewki). Wegetarianka. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne. przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

Wydawnictwo: Zwierciadło

Cena: 35.9wiedźmin audiobook download, wiesław łuka nie oświadczam się, co się stało z iwoną wieczorek pdf chomikuj, angielski w biznesie pdf, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf, wrzask rebeliantów, matematyka klasa 4 pdf, bluzgać, jeszcze dzień życia chomikuj, krótka piłka, dominika musiałowska książka pdf, dom rozkoszy, ty i ja dwa różne światy, odkupienie ewa pirce, gwiazda trapera, rodo ustawa pdf…