ISBN

9788365661739: Wydawnictwo

Format

29.79: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-2-ksiezyce-monarchy-dariusz-domagalski-137478u

Cena: Jakub Ćwiek


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiek


ISBN

9788301203603: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/bliska-historia-o-badaniach-historii-lokalnej-i-regionalnej-przemyslaw-wiszewski-139427u

Cena:


Na weekend czy na zawsze?

Autor: Sue MacKay

Rodzice Kelli marzą. by została żoną pewnego miłego i dobrze ustawionego prawnika. Wbrew jej woli ma on towarzyszyć jej na zbliżającym sięślubie brata. Na szczęście przełożony Kelli. doktor Mac Taylor. proponuje. że pojedzie z nią na ślub jako jej narzeczony. Między obojgiem od pewnego czasu iskrzy. Podczas trwającej trzy dni uroczystości na pięknej nowozelandzkiej wyspie Mac i Kelli przeżywają szalony romans. Kelli zakochuje się w Macu. ma wrażenie. że on dla niej także stracił głowę. Ale po powrocie do Auckland Mac zachowuje się tak. jakby nic się nie wydarzyło…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99socjologia wsi, inteligencja finansowa, gdzie ci mezczyzni, magiczny wieczór, embriologia człowieka pdf, pułapka myślenia, nadużycie prawa, białoruś gospodarka, łowca szpiegów, michał pasterski insight, czy koty myślą, czesław kupisiewicz dydaktyka ogólna, wyszukiwarka ksiazek, guminiak, darmowy audiobook…