ISBN

9788301202224: Wydawnictwo

Format

119: https://woblink.com/ebook/mitologia-grecka-i-rzymska-katarzyna-marciniak-135723u

Cena:


Mitologia grecka i rzymska

Autor: Katarzyna Marciniak

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie uhonorowanej prestiżową Nagrodą Klio Mitologii greckiej i rzymskiej prof. Katarzyny Marciniak. Autorka przybliża postaci i wydarzenia z mitologii. bez których nie sposób zrozumieć współczesnej kultury. Poznamy różne oblicza Meduzy. dowiemy się. czy bóg wina Bachus chorował na żółtaczkę. dotrzymamy towarzystwa Arnoldowi Schwarzeneggerowi. gdy jako Herkules będzie przemierzał ulice Nowego Jorku. Książka prezentuje treści na zasadzie leksykonu. co ułatwia poruszanie się w gąszczu mitologicznych postaci i wydarzeń. Zawiera liczne ilustracje i ciekawostki. a także informacje o funkcjonowaniu motywów związanych z daną postacią w literaturze. filmie. sztukach plastycznych czy muzycznych. co uatrakcyjnia lekturę oraz poszerza wiedzę. Autorka z

:

Cena:


Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce

Autor: Villoldo Alberto

Autor łączy postępy medyczne z praktykami szamańskimi tworząc medycynę leczącą ciało. umysł i duszę. Nakłania do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się twórcą swego przeznaczenia i zdrowia. Dowiesz się. jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela i dlaczego dla procesu uzdrawiania tak istotny jest stan jelit. Poznasz zasady detoksykacji i unikania najpowszechniejszych toksyn. Znajdziesz tu szczegółowy opis superżywności i metod skutecznej suplementacji w diecie. Nauczysz się cofać wskazówki zegara biologicznego i eliminować czynniki stresu negatywnie wpływające na zdrowie. Na poziomie duchowym odetniesz się od przeszłości i uzdrowisz wszystkie mentalne rany. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oddechowe i medytacyjne. Skorzystaj z medycyny przyszło

29.2: https://woblink.com/ebook/rosyjski-leksykon-zdrowia-ludowe-metody-przywracania-rownowagi-duszy-i-ciala-tschenze-vadim-136121u

Cena:henryk pająk pdf, międzynarodowa ochrona praw człowieka, kelly rimmer, stefan nowak metodologia badań społecznych, wielki słownik frazeologiczny języka polskiego pdf, metody badawcze, towianizm, angielski wszystkie czasy pdf, damian bednarski, robert buczek, henryk machel, karolina korwin piotrowska książki, felsuma madagaskarska cena, słowiańska magia, kobiety z ravensbruck…