Korona na zawsze

Autor: Geneva Lee

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce?

Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się. że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra. wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.

Zmiany. które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów. z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie. że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę. żeby walczyć o szczęście i miłość?

__

O autorce

Geneva Lee –

:

Cena:


Czego nie powiedziałam

Autor: Małgorzata Garkowska

W imię miłości

Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona. niepewna siebie młoda kobieta. i on. przebojowy mężczyzna. zaradny i zdecydowany. Wydaje się. że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo. kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów. gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak. jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


ISBN

9788373776418: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-z-bankruta-stac-sie-milionerem-chmielewski-wojciech-136486u

Cena:


Stach z Konar

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Stach z Konar: Powieść historyczna z czasów Kazimierza Sprawiedliwego – powieść historyczna Józefa Ignacego Kraszewskiego wydana po raz pierwszy w 1878 roku. należąca do cyklu Dzieje Polski.

Akcja toczy się w okresie rozbicia dzielnicowego Polski. a dokładnie w latach 1177-1194. Trwa rywalizacja pomiędzy dwoma synami Krzywoustego – starszym księciem Mieszkiem oraz Kazimierzem. Mieszko rządzi Wielkopolską oraz Ziemią Krakowską (dzielnicą senioralną) w sposób twardy i bezwzględny. Możni krakowscy buntują się przeciw niemu. chcąc go obalić i wprowadzić na tron Kazimierza. Wkrótce Kazimierz zostaje panem Krakowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788301202019: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/kultura-jezyka-polskiego-andrzej-markowski-135847u

Cena:


Publikacje naukowe

Autor: Piotr Siuda

Co. jak i po co pisać oraz publikować? Jak doskonalić warsztat pisarski? Jakie są kryteria recenzowania? Jak wypełnić wniosek grantowy? Na te i wiele innych pytań odpowiadają dwaj naukowcy. praktycy działający w dwóch różnych dyscyplinach: dr Piotr Siuda. socjolog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. prowadzący warsztaty z efektywnego publikowania naukowego. oraz dr hab. Piotr Wasylczyk z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. autor popularnej książki Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów. doktorantów i nie tylko (PWN. 2017).

Autorzy w przystępny sposób podpowiadają. jak pisać artykuły naukowe oraz inne prace akademickie oraz jak je publikować – również w najbardziej prestiżowych czasopismach. Prowadzą czytelnika

:

Cena:kwiaty na poddaszu, orland szalony pdf, krzysztof piróg, gdzie jesteś bernadette online, marian morawski, koń który mnie wybrał, w pułapce myśli pdf, kodeks pracy komentarz pdf, raw rebirth pdf, zamożność, bezgrzeszne lata, małgorzata cieślak, nie rezygnuj, za niebieskimi drzwiami ebook za darmo, zima muminków pdf, elite dangerous poradnik…