ISBN

9788307034218: Wydawnictwo

Format

26.57: https://woblink.com/ebook/chrzaszcze-na-wyginieciu-diego-vargas-gaete-31960u

Cena:


Iłła. Opowieść o Kazimierze Iłłakowiczównie

Autor: Joanna Kuciel-Frydryszak

Poetka. wnuczka Tomasza Zana. przyjaciela Mickiewicza. dziś najczęściej przypominana jako sekretarz marszałka Piłsudskiego. Ona sama także bardziej od wierszy ceniła swoją karierę urzędniczki. dumna. że może służyć Polsce. Ale jej debiut poetycki zrobił furorę. Zachwyt wyraził Stefan Żeromski a Jarosław Iwaszkiewicz fascynował się jej wczesnymi wierszami i do końca pozostał jej czytelnikiem. Jej przekład Anny Kareniny do dziś nie stracił świeżości. a spory z redaktorami przeszły do legendy.

To opowieść o życiu poetki. która jest też zapisem czasów i jej zmagań z przeciwnościami: sieroctwem i samotnością. a także wyprawą do czasów i historycznych wstrząsów. które naznaczyły jej losy. czasem przynosząc zmiany na lepsze. a częś

31: https://woblink.com/ebook/lagom-szwedzki-sekret-dobrego-zycia-lola-a-akerstrom-natalia-metrak-ruda-32061u

Cena:


Marketing

Autor: Eugeniusz Michalski

Nowe wydanie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika do nauczania podstaw i specjalizacyjnych zagadnień marketingu.

Publikacja ukazuje związki marketingu z zarządzaniem. mikro- i makroekonomią. psychologią. socjologią. przemysłem i handlem. Jest bogato ilustrowana rysunkami i przykładami doświadczeń polskich przedsiębiorstw. Zawiera indeks rzeczowy i bibliografię. a po każdym rozdziale pytania i polecenia. kwestie dyskusyjne i studium przypadku.

Ogromną zaletą książki jest przystępny język i przejrzysta struktura wykładu. Szerzej niż w innych podręcznikach nawiązuje do podstawowych funkcji zarządzania (planowania. organizowania. przewodzenia i kontrolowania) omawia politykę i kalkulacje cen. rolę logistyki w dystrybucji. za

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Wspomnienia z martwego domu

Autor: Fiodor Dostojewski

Wspomnienia z martwego domu to najbardziej osobiste dzieło Fiodora Dostojewskiego.

W 1849 roku Dostojewski za przynależność do Koła Pietraszewskiego został skazany na karę śmierci przez rozstrzelanie. W ostatniej chwili car zamienił ją na więzienie połączone z ciężkimi robotami. Pisarz przebywał na katordze cztery lata. a doświadczenia zebrane w tym okresie pozwoliły mu przedstawić w powieści obraz życia w syberyjskim więzieniu.

Swoje wspomnienia Dostojewski wkłada w usta szlachcica skazanego za zabójstwo żony na dziesięć lat ciężkich robót. Opisuje zwyczaje panujące na katordze. relacje między współwięźniami. ich historie. zachowania. postawy i charaktery. przedstawia różne fragmenty katorżniczego życia (pobyty w szpitalu. handel wódką. święta. ka

31.5: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-gdy-dieta-nie-dziala-anna-powierza-32180u

Cena:dwa królestwa, polska pisarka kryminałów, audiobook wiedzmin, nieprzypadkowy, bielawny krzysztof, król edyp streszczenie, angielski ebook, tako rzecze zaratustra opracowanie, kamil kłos, bogać, rozyczka po angielsku, moje dwie głowy pdf, zielona sowa książki, greckie rozmówki, niedomoga hormonalna, kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążesz, droga do zniewolenia pdf, europa i świat po wiośnie ludów pdf, opcja b, chyłka tom 9, mit o odyseuszu…