ISBN

9788380697690: Wydawnictwo

Format

27.4: https://woblink.com/ebook/we-dnie-w-nocy-agata-kolakowska-17575u

Cena:


Alex Cross musi zginąć

Autor: James Patterson

W osiemnastej powieści z serii Alex Cross detektyw waszyngtońskiej policji rozwiązuje dwie zagadki: uprowadzenia oraz zamachów terrorystycznych. Dzieci prezydenta USA zostają porwane ze szkoły. Cross dowiaduje się o tym przypadkiem. ponieważ sprawę prowadzi FBI i Tajna Służba. zdecydowane trzymać policję na dystans. Dopiero interwencja Pierwszej Damy powoduje wciągnięcie Alexa. będącego ekspertem od porwań. w śledztwo. Uprwadzenie ma nietypowy charakter – przekazane przez sprawców informacje – list i nagranie – nie zawierają żadnych żądań. a sugerują. że może to być akt prywatnej zemsty. Równocześnie toczy się sprawa wykrycia sprawców ataków dokonywanych przez organizację terrorystyczną. zwaną „Rodziną”. Wspólnie z innymi członkami ugrupowania małżeństwo Al Dossari dokonuje udanego zamach

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 39.9


Nieustające święto

Autor: Waldemar Lejdward

‚Nie traćmy marnie życiaDopóki jeszcze czas.Ta czara do wypiciaKażdemu grozi z nas.’Nie traćmy marnie życiaWaldemar LejdwardByłem długoletnim pedagogiem i wychowawcą młodzieży. Odbyłem wiele praktyk zawodowych z uczniami zarówno w kraju. jak i za granicą. Niektóre z tych wyjazdów opisałem w tomie opowiadań ‚Bogini zwycięstwa’. Ostatnia książka jest plonem pobytu w sanatorium w Inowrocławiu. Spotkałem tam kuracjusza. który zdawał sobie sprawę. że jest to już ostatni jego wyjazd na kurację.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


Świąteczne dzwonki

Autor: Sarah Morgan

Pracoholiczka Kayla Green. specjalistka od marketingu. chce mieć święta jak najszybciej za sobą. Chętnie jedzie do tonącego w śniegu ośrodka Snow Crystal. by zacząć pracę z nowym klientem. Właściciel. Jackson O’Neil.  zamierza rozsławić Snow Crystal na cały kraj. Kayla jest ekspertem w swojej dziedzinie. ale w towarzystwie Jacksona trudno jej zachować profesjonalizm.   Przebiegające między nimi iskry mogą zasilić prądem lampki na wszystkich bożonarodzeniowych choinkach w stanie Vermont.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99obcym alfabetem pdf, zakazana historia ludzkości pdf, marketing literatura, skorpion tuchlin, angielski dla opiekunek osób starszych, wydawnictwo akademickie, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie, szkice aut, old surehand pdf, lambro streszczenie, tematy rozprawek pan tadeusz, powiedziała tak, martel sodoma, ewa kołodziejek, pies reproduktor wymagania, biomechanika układu ruchu człowieka pdf, model probitowy…