Mądrość. inteligencja i twórczość w nauczaniu

Autor: Robert J. Sternberg

Robert J. Sternberg – klasyk amerykańskiej psychologii. twórca koncepcji edukacji dla mądrości. jeden z najczęściej cytowanych autorów w naukach humanistycznych – wraz ze współautorkami przygotowali podręcznik metodyczny dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacyjnych. Przedstawili strategie dydaktyczne mające na celu nie tylko kształtowanie tradycyjnych umiejętności analitycznych u uczniów. lecz także wychowywanie ich na szczęśliwe osoby.

Przy każdej prezentacji Czytelnik znajdzie zwięzły wstęp teoretyczny. cele ćwiczeń. zadania dydaktyczne z prostymi instrukcjami. narzędzia do samooceny oraz przykłady lekcji z różnych etapów kształcenia.

 

„Podręcznik jest próbą dydaktycznej aplikacji wniosków z badań. które mają uspraw

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:


Tygodnik Powszechny Polska od nowa

Autor: Opracowanie zbiorowe

Michał Okoński. redaktor wydania:

Przeglądanie roczników „Tygodnika” jest doświadczeniem niezwykłym. To nie tylko czytanie o historii – to słuchanie historii. która sama do nas mówi. I pyta o teraźniejszość. Weźmy stulecie niepodległości: ten numer wydania specjalnego otwiera pisany na jedną z poprzednich jej rocznic tekst Eugeniusza Kwiatkowskiego. legendarnego wicepremiera II Rzeczypospolitej. budowniczego Gdyni i twórcy koncepcji Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Tekst trzeźwo analizujący sytuację. w której przyszło działać Ojcom Założycielom tamtego państwa. wykonującym – jak się uważnie wczytać – misję niemożliwą. A przecież odnoszącym sukces. I Kwiatkowski. i kolejni autorzy nie mają złudzeń: to nie była i nie jest Rzeczpospolita idealna (najwięcej o

64.9: https://woblink.com/ebook/zebraczka-spod-kosciola-swietego-sulpicjusza-ksawery-de-montepin-129208u

Cena:slowianie zachodni, czy bóg gra w kości, magazyn na szczycie, rok zająca, lato koloru wiśni pdf, opowieści z narni gra, bloodline: uśpione zło, długa historia, tajemniczy nieznajomy, klemens stępniak, legend of grimrock 3, cisco packet tracer, podstawy rachunkowości, darmowe książki pdf pełne wersje, bartel embriologia pdf, ebbok, lwowianki, dekada edwarda gierka, jeremi przybora teksty, spiewnik pdf, ibuk.pl za darmo, laura i filon, protoplasta rodziny, parabellum: głebia osobliwości, druga twarz tlenu pdf…