https://woblink.com/product-publication/download/135846/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788373778320: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/radykalna-milosc-do-siebie-jak-pokochac-siebie-i-spelnic-marzenia-darling-gala-136150u

Cena:


Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym. by osiągnąć spełnienie

Autor: Colette Baron – Reid

Wiele osób nie wie. dokąd zmierza ich życie. ale zdaje sobie sprawę z tego. że nie podoba im się ten kierunek. Zamiast godzić się z niesatysfakcjonującą codziennością. każdy z nas może zrezygnować z niedziałających już schematów. a zamiast nich stać się współtwórcami teraźniejszości oraz przyszłości. Dzięki tej książce wyjdziesz poza swoją strefę komfortu i wypłyniesz na nieznane. ale pełne wspaniałości wody. Poznasz miejsce. w którym rodzą się wszystkie pomysły i nauczysz się nadawać swoim pragnieniom fizyczny kształt. Odzyskasz utracone części siebie i poznasz moc samodzielnej ewolucji. Wyćwiczysz również własną podświadomość dzięki opracowanemu przez Autorkę Procesowi Inwizji®. Wyrusz

29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-ciala-i-ducha-starozytna-madrosc-we-wspolczesnej-nauce-villoldo-alberto-136122u

Cena:bochenek tom 3, po piśmie, wszystko albo nic pdf, problem socjologiczny, ibuk pwn, wiktora degi ortopedia i rehabilitacja pdf, osiedle marzeń chmielarz, toksyczne słowa, mindhunter książka pdf, wielki król danii, richard dawkins bóg urojony, widy, literatura studia, kane i abel film, piotr szrajber, kim był karol darwin, przewodnik gdansk, andrzej sztando, błądzą wszyscy ale nie ja, słowacki fantazy, król maciuś pierwszy tekst, upadek zachodniej cywilizacji…