ISBN

9788379504282: Wydawnictwo

Format

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-czwarty-czesc-pierwsza-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-az-do-wynarodowienia-slowian-zaodrzanskich-slowianszczyzna-zaodrzanska-pod-panowaniem-cudzoziemcow-dzieje-polityczne-1172-1250-wilhelm-boguslawski-31595u

Cena:


Starożytni Słowianie na ziemiach dzisiejszej Germanii

Autor: Erazm Majewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

„Starożytni Słowianie na ziemiach dzisiejszej Germanii” pióra Erazma Majewskiego. to niezwykle interesujące opracowanie dotyczące dziejów ludów słowiańskich najpierw zdominowanych i wyniszczonych przez Niemców. Jako jedyni z tamtych plemion i ludów utrzymali się jeszcze Łużyczanie. Pozostali odeszli w mroki niepamięci tak dalece. że większość z nas nie ma pojęcia. że na terenach. które są rzekomo rdzennie niemieckie. niegdyś rozbrzmiewała słowiańska mowa. kwitła słowiańska kultura i władali nimi słowiańscy książęta. Niniejsza książka przypomina owe ludy i minione czasy i choćby nawet dlatego warto ja mieć w s

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-czwarty-czesc-trzecia-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-az-do-wynarodowienia-slowian-zaodrzanskich-slowianie-na-wschod-o-laby-i-solawy-obodryty-i-lutycy-polnocno-wschodni-wilhelm-boguslawski-31596u

Cena:


Najwspanialsze widowisko świata

Autor: Richard Dawkins

„Barbarzyńcy stoją u bram”. jak pisał John Brockman we wstępie do książki Nauka a kreacjonizm. Trudno w to uwierzyć. ale prawie wszędzie na świecie z roku na rok zmniejsza się stopień akceptacji teorii ewolucji i coraz powszechniej daje się słyszeć głosy. że to „tylko teoria”. Świadomie lub nie (choć bardzo często z pełną premedytacją) ludzie mylą różne znaczenia słowa „teoria” i zapominają – lub nie chcą wiedzieć – że ewolucja jest teorią w takim samym znaczeniu jak teoria heliocentryczna czy teoria grawitacji. Ewolucja jest faktem.

Takie niepokojące zjawiska obserwujemy nie tylko w państwach zacofanych i islamskich teokracjach. ale nawet w krajach najbardziej rozwiniętych i cywilizowanych. Tę niechlubną statystykę ot

:

Cena:


Bałagan. jaki zostawisz

Autor: Carlos Montero

Fascynujący thriller psychologiczny nagrodzony prestiżową Premio Primavera

Raquel jest typową hiszpańską trzydziestolatką: nie ma dzieci. pracuje dorywczo. ma za sobą epizod depresyjny. a jej mąż jest bezrobotnym pisarzem. Kiedy w końcu udaje się jej zdobyć półroczne zastępstwo w szkole średniej w Novariz. nie waha się ani chwili. Jednak senne i mroczne miasteczko od początku budzi jej niechęć. Kiedy dociera do szkoły. dowiaduje się. że Viruca. poprzednia nauczycielka. popełniła samobójstwo. Już pierwszego dnia pracy Raquel otrzymuje anonimowy liścik z narysowaną szubienicą i pytaniem:

„A tobie ile czasu zostało do śmierci?“

Raquel chce dotrzeć do prawdy. Co stało się z Virucą? Czy to samo przydarzy się i jej? I dlaczego niektóre ślady prowadzą do jej męża?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. Tom pierwszy. Część druga: Dzieje starożytne od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom drugi dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje starożytne. Od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531: Napływ ze Skandynawii Teutonów na ziemie słowiańskie. Podanie o przybyciu Saksonów do kraju Hadeln. Szerzenie się w Germanii Saksonów i Słowian. Wyprawa Ariowista (Jarowita) do Galii. Walka jego z J. Cezarem i odwrót r. 58 przed Chr. Wyprawy J. Cezara do Germanii r. 55 i 53 dla obrony Ubjów od Swewów. Nieprzyjazne stosunki między Swewami a teutońskiemi plemionami. Najazdy Rzymian na Germanię w końcu I. w. przed Ch

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-trzeci-czesc-trzecia-slowianszczyzna-polnocno-zachodnia-od-vi-do-polowy-xiii-wieku-zmiana-stosunku-polski-do-niemiec-czech-i-slowian-zaodrzanskich-wilhelm-boguslawski-31608u

Cena:


ISBN

9788301194468: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31994u

Cena:


Nowa ustawa o biegłych rewidentach. firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym

Autor: Maciej Chorostkowski

21 czerwca 2017 r. weszła w życie ustawa z 11 maja 2017 r. ustawa o biegłych rewidentach. firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym (poz. 1089; dalej „ustawa”). Kończy to ponad półtoraroczne prace nad tym aktem w Polsce (pierwsze założenia do ustawy upubliczniono w sierpniu 2015 r. po nich kolejne. a następnie – już w 2016 r. – wydano 5 wersji projektu ustawy). Tym samym 20 czerwca 2017 r przestałą obowiązywać dotychczasowa ustawa. tj. z dnia 7 maja 2009 r. o biegłych rewidentach i ich samorządzie. podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym.

Jakie są najważniejsze zmian. co te zmiany oznaczają dla zawodu biegłych rewidentów oraz dla podmiotów podlegających badaniu – znajdziecie P

https://woblink.com/product-publication/download/31774/epub: 1

Cena:gdzie jest bernadette, piotr gierowski, dla ellison, biomechanika sportu pdf, ed catmull, bolkowski teoria obwodów, akta odessy, konan destylator audiobook, kamil nowak idealny rodzic nie istnieje, george orwell folwark zwierzęcy pdf, marta soniewicka, dzwiek mowy, bartłomiej boral, poradnik do gta 5, michael haag…