Dzieci ulicy

Autor: Janusz Korczak

Książka opowiada o dzieciach żyjących na warszawskiej ulicy i o ich drodze życiowej.w którym narrator również bierze udział i towarzyszy swoim bohaterom Razem z nimi przeszukuje zaułki Powiśla. eksploruje nadwiślańskie brzegi. kryminalne dzielnice Pragi. obserwuje je przy pracy i zabawie. opisuje wybory życiowe lub ściślej mówiąc. brak możliwości ich wykonania. Los dziecka ulicy jest ciężki i niesprawiedliwy. a to przez głód. bicie. praca ponad siły. alkohol. prostytucja. więzienie i niełatwo się z tego błędnego koła wyrwać. zważywszy na społeczną obojętność.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Ernesto. brat delfinów

Autor: Joanna Piotrowska

184Kiedy czuwają nad tobą bogowie

Pewnego wieczoru emerytowana pielęgniarka Rosa Sanchez znajduje na swoim ganku podrzucone niemowlę. Ernesto. bo tak nazwie chłopca. już wkrótce zmieni jej życie i stanie się całym jej światem. Kim tak naprawdę jest chłopiec? W jaki sposób trafił do domu na kubańskiej prowincji? Czy jego rodzice żyją ? A może rzeczywiście jest dzieckiem bogini Yemai. królowej oceanu. i bratem delfinów?

Ta niesamowita historia. garściami czerpiąca z powieści nurtu realizmu magicznego. uchyla drzwi do innego. fascynującego świata. Świata pełnego muzyki. magii i słońca. ale i rodzinnych tajemnic. które w trudnych czasach politycznego reżimu nabierają szczególnego znaczenia…

„Ernesto” ma to. czego brakuj

28: https://woblink.com/ebook/helvete-michal-skuza-129899u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129554/epub

1:

:

Cena:


Zakochani po raz drugi

Autor: Dani Wade

Niespodziewany spadek umożliwia Masonowi powrót do rodzinnego miasta. Ma do wyrównania dawne porachunki. chce także spełnić swe marzenia. Przejmuje elitarną stadninę koni będącą własnością dziewczyny. która kiedyś złamała mu serce. Bardzo chce się na niej zemścić. ale pożądanie bierze górę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


130006

27: https://woblink.com/ebook/tajemnice-xi-gimnazjum-unia-blazewicz-slawomir-130006u

1

:

Cena:


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:woz strazacki bajki, pieśni nabożne, podziemna kolej, rachunek kosztów książka pdf, nieczyste zagranie, lektury z opracowaniem, kings of avalon poradnik, opowieści z dzikich pól, jak być dobrym mówcą, baszka, kamienna małpa, najważniejsze organizacje międzynarodowe, przemysław tomalski, chemia testy gimnazjalne, anna kekus…