Jak wygrać każde negocjacje

Autor: Robert Mayer

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są o

:

Cena:


Będę Mamą!

Autor: Jillian Michaels

Co każda matka wiedzieć powinna…

Jillian Michaels znasz przede wszystkim jako wiodącą specjalistkę w dziedzinie fitnessu oraz uznaną ekspertkę w zakresie żywienia. Być może jednak nie wiesz. że jest również dumną matką dwojga dzieci. Korzystając z najnowszych odkryć w tej dziedzinie. wraz z zespołem wybitnych ekspertów napisała książkę Będę mamą!. która całkowicie odmieni twoje przekonania dotyczące ciąży. abyś mogła podejmować jak najlepsze decyzje dla siebie i swojego maleństwa.

Informacje zawarte w tej książce pozwolą ci rozprawić się z zagrożeniami czyhającymi w twoim najbliższym otoczeniu. zrozumieć znaczenie wizyt kontrolnych. badań oraz procedur medycznych zalecanych przez twojego lekarza. Lektura niniejszej książki uzbroi cię również w wiedzę przydatną do łagodzenia w

https://woblink.com/product-publication/download/126576/epub: 1

Cena:


1

:

:

Cena:kultura języka polskiego markowski pdf, pismo święte ebook, wykłady z anestezjologii machała, kontrofensywa znad wieprza, von clausewitz o wojnie, wstęp do filozofii, narkotyki anoreksja i inne sekrety, jan długosz roczniki pdf, jerzy skoczylas córka, motyw tanca, baronówna, pan tadeusz 13 księga pdf, gothic 3 questy, transmisja optyka, divinity: grzech pierworodny, whitney g niegrzeczny szef pdf, zabliźnione serca, felix net i nika oraz świat zero, wiry sienkiewicz, układ tn s, za zamkniętymi drzwiami mobi, krótka teoria czasu, organiściak, audiobook kuba wojewódzki, nigdzie w afryce…