Sexy soki. Piękno. zdrowie. energia

Autor: Carr Kris

Sexy soki to propozycja dla wszystkich. którzy pragną zachować zdrowie. piękno i energię przez całe życie. Ich codzienne picie wpływa korzystnie nie tylko na ciało. ale na cały organizm. 

Wystarczy. że włączysz je do swojego jadłospisu. a poczujesz jak łyk po łyku przejmujesz kontrolę nad swoim zdrowiem. Dzięki autorce bestsellerów New York Timesa i orędowniczce zdrowego stylu życia. dowiesz się jak przygotowywać zdrowe koktajle. a także kremowe. pasty i mleka z różnych rodzajów orzechów. nasion. ziaren i pestek. Ponadto odkryjesz korzyści płynące z wyciskania soków. blendowania owoców i warzyw oraz zrozumiesz różnice pomiędzy tymi czynnościami. Rozpoznasz również potrzeby własnego organizmu i stworzysz indywidualny plan żywieniowy. Wznieś toast za swoje zdrowie!

24.2: https://woblink.com/ebook/jedz-prawdziwe-jedzenie-piec-zasad-utrzymania-zdrowego-mozgu-i-ciala-montagu-julie-136851u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138174/epub

1:

:

Cena:


Tajemnicza róża. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: William Butler Yeats

Niezwykłe dzieło pióra noblisty Williama Butlera Yeatsa zabiera czytelnika w podróż po irlandzkim folklorze. oczarowuje mistycyzmem i zmusza do refleksji. Tajemnicza róża to zbiór wierszy i opowiadań pisanych w różnych okresach. w którym autor zawarł swoje poglądy filozoficzne. W utrzymanych w ezoterycznej atmosferze miłosnych utworach znajdzie się echo romantycznego idealizmu. ale Yeats na tym nie poprzestaje; na czytelnika czekają również liryki niemalże obsceniczne. zupełnie inaczej traktujące kwestie seksualności. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34


Zmień perspektywę i otwórz się na innych

Autor: The Arbinger Institute

Postawa ma wpływ na dokonywane wybory oraz na skuteczność podejmowanych działań. W tej książce znajdziesz konkretne wskazówki umożliwiające dokonywanie zmiany postawy u poszczególnych osób. w zespołach. rodzinach i w całych organizacjach.

Borykając się z własnym brakiem skuteczności czy niezadowalającymi wynikami firmy. większość z nas instynktownie sięga po doraźne środki zaradcze. nie koncentrując się na postawie. która stanowi sedno większości naszych problemów. Książka Zmień perspektywę i otwórz się na innych za sprawą prawdziwych opowieści oraz prostych. lecz głęboko przemyślanych narzędzi i wskazówek umożliwia nam. zarówno na poziomie indywidualnym. jak i organizacyjnym. dokonanie jedynej zmiany. jaka p

39.9: https://woblink.com/ebook/business-english-jak-pisac-skutecznie-po-angielsku-fiona-talbot-137435u

Cena:pasieka dredziarza, mikrobiologia ogólna schlegel pdf, czarna owieczka pdf za darmo, kasdepke detektyw pozytywka, cialo nie klamie ksiazka, mechanika płynów pdf, migracje na swiecie cwiczenia, perska kobiecość, kolejne 365 dni pdf, miasto bezkresnej nocy, mikroserwisy, gabriel jennifer armentrout pdf, george rr martin ogień i krew, kolarstwo podstawy treningu, zamożność bogactwo, uśmiechnięty hitler, pamiętnik blumki pdf, wojciech mucha miasto noży…