Format

PDF: 30236

https://woblink.com/ebook/prawo-cywilne-w-zarzadzaniu-i-dzialalnosci-gospodarczej-igor-postula-30236u

:

Cena:


Chorwacja

Autor: Katarzyna Firlej-Adamczak

Chorwacja

Podróże jasne jak słońce!

Morze i słońce. mnóstwo zabytków. nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie. górskie wędrówki. turkusowe jeziora – Chorwacja to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie. co warto zobaczyć. które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz ten kraj dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


Pięć razy jeden

Autor: Grzegorz Noras

Chyba każdy zastanawiał się. jak by wyglądało jego życie. gdyby ożenił się z Baśką. najładniejszą dziewczyną z placu. Chyba każda zastanawiała się. jak wyglądałoby jej życie. gdyby wyszła za mąż za Witka. najbogatszego chłopaka w szkole. Chyba każdy zastanawiał się nad tym. co by zrobił. gdyby wygrał milion złotych. Czy nasze życie zależałoby od warunków. jakie stworzyliby nam nasi partnerzy? Jak byśmy się zmienili. mając miliony? Czy życie zmieniłoby nas. czy my życie? Każdy nosi w sobie potencjał osobowościowy zwany genami. Czy to jest ważne. gdy w życiu pojawiają się konkretne wybory? Ta książka na pewno do tego zainspiruje każdego czytelnika.

Co można powiedzieć o autorze książki. czyli o pisarzu? Przecież to nie jest zawód. Hemingway b

:

Cena:


ISBN

9788364476884: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/wstaje-swit-opracowanie-zbiorowe-30525u

Cena:


Rotmistrz Witold Pilecki

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Z tej książki dowiesz się. jak żył i o co walczył rotmistrz Witold Pilecki. Kim byli jego przodkowie? Jak spędzał wakacje u dziadków w Sukurczach? Co robił w Wilnie? Jaką tajną misję otrzymał od dowódców Armii Krajowej? W jaki sposób stał się bohaterem narodowym? 

Choć urodził się na północy Imperium Rosyjskiego. gdy rządzonej przez zaborców Polski nie było na mapach. jego rodzice bardzo dbali. by pamiętał. że jest Polakiem. Gdy Witold podrósł i poszedł do szkoły. wstąpił też do drużyny skautów. Uczył się tam pilnie taktyki wojskowej. by w przyszłości bić się o wolność. hartował ciało. by zawsze mieć dużo siły. i ćwiczył wolę. by nigdy się nie poddawać. Gdy wybuchła pierwsza wojna światowa. stanął do walki o niepodległość Polski. bo był odważnym patr

24.9: https://woblink.com/ebook/maria-sklodowska-curie-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-malgorzata-sobieszczak-marciniak-kasia-kolodziej-30310u

Cena:


Ceremoniały

Autor: Andrzej Turczyński

Gdyby powiedzieć. że „Ceremoniały” są książką o umieraniu. byłaby to prawda cząstkowa. Bo są one jednocześnie pochwałą wszelkich form życia. hymnem na cześć élan vital. Białooka Turczyńskiego jawi się jako artystka – niezwykle pomysłowa; brutalność skutecznie przysłania poezją. a konieczność przedstawia niczym wybór atrakcyjnej tanecznej figury. Fascynuje i wabi. Nieistnienie staje się w ten sposób formą istnienia – poszerzają się granice świata. rozciągają czas i przestrzeń. a ludzkie materialne figurki z pewnego miasta En bez trudu znajdują sobie sąsiadów wśród istot stworzonych przez wyobraźnię. uwięzionych w ramach obrazów czy między kartami ksiąg. Droga do kamienia mądrości – niegdyś zawłaszczana przez magów – może stać się udziałem nawet spra

:

Cena:


The Eyes of Max Carrados

Autor: Ernest Bramah

Short mysteries involving the blind detective Carrados. Max Carrados is one of the most unusual detectives in all fiction. He is blind – and yet he has developed his other faculties to such an amazing degree that they more than compensate for his lack of sight. „The Eyes of Max Carrados” opens with a somewhat defensive essay which chronicles astonishing feats of the blind. Carrados himself outdoes them all and perhaps combines a few too many amazing abilities for real conviction. Here is a collection of the best of Max Carrados. a set of stories featuring a series of baffling puzzles to challenge the greatest of detectives. They are written by Ernest Bramah with great wit. style and panache.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9dziecko ulicy, wykluczenie społeczne, granica autor, ekspozycja mróz pdf, mechanika konstrukcji, inetta jędrasik-jankowska, bowlby przywiązanie pdf, e książki po polsku, każde martwe marzenie chomikuj, podstawa programowa katechezy, zarządzanie od podstaw koźmiński pdf, klementyna suchanow to jest wojna, tesknota silnej kobiety za silnym mezczyzna, pan tadeusz 13 księga pdf, automatyka podstawy, motyw wsi w tekstach kultury, słońce też wschodzi pdf…