https://woblink.com/product-publication/download/30807/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381030786: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/edukacja-sebastiana-jane-harvey-berrick-30817u

Cena:


ISBN

9788364447952: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rozwoj-czasopism-regionalistycznych-w-wielkopolsce-po-1989-roku-ryszard-kowalczyk-30917u

Cena:


Zapisane w gwiazdach

Autor: Lucy Di.Angeli-Ilovan

Wcześniejsze losy bohaterów znakomitej powieści Żniwo gniewu

W swojej kolejnej książce Lucy Di Angeli-Ilovan wraca do historii rodziny Góreckich na Kresach Wschodnich. opisując wcześniejsze dzieje dwóch sióstr. Kaszmiry i Maruszki. oraz ich młodszego brata Józefa. Ukazuje ich młodość. pierwsze miłości. życiowe wybory. aż po tragiczne lata drugiej wojny światowej. tułaczkę i wywózki na Sybir.

Fascynująca opowieść. która przenosi czytelnika do przeszłości. ukazując piękno Kresów i trudne losy ich mieszkańców.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:przypadek nie sądze, streszczenia lektur do matury w pigułce pdf, noah strycker, na głowie komandosa krzyżówka, dobrzański pdf, między praktyką a teorią wychowania pdf, gramatyka angielska pdf, testamenty margaret atwood, dawkins bóg urojony, kontaminacja przykłady, obudź w sobie olbrzyma pdf, nowa era epodrecznik, noskawery, to dla twojego dobra, o psie który wrócił do domu online, rasutin, idealna dziewczyna carrie blake pdf, beata anna dąbrowska…