KtoCzyta.pl

Format: EPUB.MOBI

9.9

1:

Cena:


ISBN

9788320052756: Wydawnictwo

Format

5.45: https://woblink.com/ebook/terapia-zajeciowa-rozdzial-1-edyta-janus-29349u

Cena:


Żądła rządzą. Moje przygody z trzmielami

Autor: Dave Goulson

Już jako mały chłopiec. dorastający na wsi w Shropshire. Dave Goulson pasjonował się wszelkimi formami życia. począwszy od własnej domowej menażerii egzotycznych zwierzaków. a skończywszy na poronionych eksperymentach z taksydermią. Ale najbardziej ze wszystkiego fascynowały go trzmiele: duże. krępe i pokryte gęstym futerkiem pszczoły. Tak. pszczoły. Mniej agresywne od innych przedstawicieli gatunku i równie potrzebne środowisku.

Goulsona zaciekawiły trzmiele paskowane. które dawniej powszechnie widywano na mokradłach Kentu. a które obecnie w Wielkiej Brytanii wyginęły całkowicie. Na szczęście nadal żyją w naturalnym środowisku Nowej Zelandii. jako potomstwo kilku królowych. sprowadzonych tam w XIX wieku.

Żądła rządzą to historia uporczywych starań Goul

25: https://woblink.com/ebook/ostatnia-rola-hattie-mejia-mindy-27616u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 28120

https://woblink.com/ebook/mlot-edenu-ken-follett-zbigniew-a-krolicki-28120u

:

Cena:pojutrze paulina wilk, naomi klein doktryna szoku, mały atlas anatomiczny aleksandrowicz, ćwiczenia angielski pdf, mateusz stróżyński, the pied piper, podstawy biologii komórki alberts, nawyki bogatych i biednych, ibuk libra uw, dieta nie życia, ratownictwo medyczne pdf, jabłońska choroby skóry, uleczyć nieuleczalne pdf, sandition…