Modlitwy wiecznego poniedziałku

Autor: Michał Zioło

Co jest pierwsze i najważniejsze? Pamięć o Bogu. Odkurzana w modlitwie i podczas adoracji. ćwiczona testami na spostrzegawczość. bo On jest. zawsze i wszędzie. to tylko my jesteśmy roztargnieni. Karmiona olśnieniami: spotkaniem z drugim. celną strofą. precyzyjnym zdaniem. odkrywczym dźwiękiem. śmiałym pociągnięciem pędzla. Doświadczana i wypróbowana w ogniu wspólnotowego życia. w tyglu samotności i męczeństwa. najczęściej jednak wtedy. kiedy nic się nie dzieje – coś jak znoszenie wiecznego poniedziałku. Pamięć. która za Jego łaską przemienia się nagle w Obecność – oto budzimy się w niedzielny. zaprawiony aromatyczną mokką poranek. z muzyką wszystkich poranków świata w tle. O tym jest ta książka.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 2


ISBN

9788381373487: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/zatrudnianie-pracownikow-niepelnosprawnych-po-zmianach-przepisow-sebastian-kryczka-alicja-izdebska-130038u

Cena: Alicja Izdebska


Bez słowa

Autor: Rosie Walsh

Siedem idealnych dni. Potem on zniknął.

Gdy Sarah poznaje Eddiego. zapomina o całym świecie. pragnie nacieszyć się każdą wspólną chwilą. Spędzają razem najpiękniejszy tydzień w ich życiu. Aż nadchodzi nieuchronne rozstanie…

Obiecują sobie utrzymywać kontakt. zanim nie wymyślą planu na wspólne jutro. Lecz jedno z nich nie dotrzymuje słowa. nie daje znaku życia. Przepada jak kamień w wodę…

Przyjaciele namawiają Sarah. by zapomniała o nim. Ale ona nie może. Wie. że coś się stało. że musi istnieć jakieś wytłumaczenie. Minuty. dni. tygodnie mijają. a Sarah jest coraz bardziej zmartwiona.

Pewnego dnia odkrywa. że miała rację…

Bez słowa to wyjątkowa i przewrotna opowieść o ludziach. którzy nigdy nie powinni stanąć na swojej drodze.

Książka zostanie wydana w kilkudziesięciu krajach.

Bestseller numer jeden w Niemczech i w innych krajach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Roboty i prace

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Główną postacią jest zręczny i nie przebierajacy w środkach dyrektor budowy kolei żelaznych. sprytny i bogaty Juliusz Płocki. znakomicie kierujący ‚robotami’.

Opowiada o dwóch wpływających na siebie wzajemnie środowisk: biednej. ale herbowej arystokracji oraz bogatych przemysłowców. i dwóch typów ludzi: ‚pracowników dnia’. ludzi uczciwych i wartościowych oraz ‚robotników nocy’. czyli intrygantów. kombinatorów i pochlebców – którzy stanowią świetnie zarysowane tło dla uwydatnienia głównej postaci tej ciekawej powieści Kraszewskiego.

Józef Ignacy Kraszewski – polski pisarz. publicysta. wydawca. historyk. działacz społeczny i polityczny. autor z największą liczbą wydanych książek i wierszy w historii literatury polskiej oraz malarz. Pseudonimy literackie: Bogdan Bolesławita

14.9: https://woblink.com/ebook/autobiografia-murzyna-booker-t-washington-128914u

Cena:


129552

19.99: https://woblink.com/ebook/swieci-wokol-nas-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-tomasz-zajbt-anna-paczuska-grzegorz-sobczak-grzegorz-sobczak-129552u

1

:

Cena:gwiazdka z nieba katarzyna michalak, język polski dla obcokrajowców ćwiczenia pdf, mechanizm kreacji pieniądza, uporządkowane, wielka historia pl, pozycja świder, kampanie wyborcze, anatomia funkcjonalna pdf, diabli nadali online, otoczeni przez idiotów pdf, techniki masażu klasycznego pdf, czasowniki francuskie lista, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, krzysztof janczewski, mam na imię po hiszpańsku, exsite pl darmowe ebook download ksiazki 1077017 jakub zulczyk slepnac swiatel, duży format pdf, legenda o mikołaju, ortograficzny słownik…