Nevermoor (tom 1). Nevermoor. Przypadki Morrigan Crow.

Autor: Jessica Townsend

„Nevermoor” roztacza przed nami świat niesamowity. zupełnie nowy. magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia. smaku dodaje wyśmienity czarny humor. a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry’ego Pottera!

Dawno. dawno temu w zwyczajnym. nudnym świecie żyła sobie pechowa dziewczynka. Urodziła się w pechowy dzień. pod pechową gwiazdą i jedyne. co potrafiła. to przynosić innym pecha. Zdechł ci chomik? To wina Morrigan. Wichura wyrwała twoje ulubione drzewo? To na pewno przez Morrigan. Ale spokojnie. pechowe dzieci nigdy nie żyją długo – wszystkie umierają w swoje jedenaste urodziny.

Morrigan nie do końca wierzy w te wszystkie brednie. a jednak z niepokojem odlicza dni do urodzin. Szczególnie. że najbliżsi zamiast przygotowywać przyjęcie na jej cześć. powoli szykują się na pogrzeb… Tymczasem w TEN dzień rzeczywiście w domu Morrigan zjawia się niecodzienny gość – ale to nie śmierć we własnej osobie. a całkiem żywy. rudy dżentelmen z propozycją nie do odrzucenia.

Jupiter wyrywa dziewczynkę z jej pechowego świata i w pojeździe przypominającym olbrzymiego mechanicznego pająka zabiera ją do całkiem innego wymiaru. gdzie wszystko jest bajecznie niesamowite. Nowy opiekun chce wprowadzić Morrigan do najbardziej poważanej społeczności w Nevermoor. ale najpierw dziewczyna musi zdać cztery szalenie niebezpieczne testy i wykazać się niezwykłym talentem. który rzuci komisję na kolana. Tylko czy Morrigan potrafi cokolwiek. poza przynoszeniem pecha?

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 34.9


ISBN

9788381680042: Wydawnictwo

Format

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140721u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 763

Autor: autor zbiorowy

Raport CBOS-u z 2017 r. Sens życia wczoraj i dziś pokazuje. że w ciągu ostatnich 10 lat znacznie wzrosła liczba Polaków. którzy zwracają uwagę na znaczenie przyjaźni w ich życiu. W czym tkwi siła przyjaźni? Czym przyjaźń różni się od miłości? Jak zmienia się jej rozumienie? Czy przyjaciele mogą zastąpić rodzinę?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:modele administracji publicznej, mózg rządzi, słońce arizony, wolf magda mila pdf doci, śladami neli przez dżunglę morza i oceany audiobook, e book za darmo, świadomość zdrowotna, idealna dziewczyna pdf, pedagogika czasu wolnego pdf, bajka o papugach, magia seksu, małgorzata musierowicz kłamczucha audiobook, pielęgniarstwo operacyjne pdf, droga do zniewolenia, echa dawnej warszawy…