Magia związków

Autor: Czelej Anna

Pierwsza na rynku analiza relacji międzyludzkich w oparciu o chińską filozofię przyrody i Księgę Przemian.

Autorka już od kilkunastu lat zgłębia zasady chińskiej filozofii przyrody i żyje według nich. W oparciu o jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej – Księgę Przemian. zwanej Księgą Yi Jing – analizuje przypadki zaburzonych relacji i przedstawia sposoby ich naprawy.

Czy wiesz. że przyczyną toksycznych związków mogą być emocje? 

Według chińskiej filozofii przyrody to właśnie one determinują nasze działanie i postępowanie. a przez to wpływają na wszelkie relacje i są przyczyną ich zaburzeń. Jeśli czujesz. że związki. w których żyjesz: rodzinne. partnerskie czy damsko-męskie. nie są tak naprawdę szczęśliwe. sposobu na ich poprawę poszukaj w naukach chińskich M

:

Cena:


ISBN

9788373776340: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tarot-i-astrologia-w-praktyce-beata-matuszewska-136493u

Cena:kathryn lasky, grzywocz, sprawdzian klasa 2 język polski, chomikuj pan samochodzik, 3/8 w muzyce, dragon age astraria, żywienie w sporcie pdf, 5 lat kacetu pdf, złodziejka ksiazek, szajka bez końca, oczami mężczyzny pdf pobierz, fizjoterapia po mastektomii, mialam dostac ksiazke, oczko się odlepiło temu misiu, samantha, sprawa chrystusa recenzja, małżeństwa mieszane wyznaniowo, konwenanse co to, samowolne zajęcie części wspólnej, prawo kanoniczne małżeńskie…