1

:

:

Cena:


ISBN

9788381191616: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/inny-aleksandra-j-starostecka-135146u

Cena:


Mury

Autor: Hollie Overton

CZY ZABIŁBYŚ. BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ?

Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker. ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie. dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca.

Kiedy poznaje Lance’a Dobsona. wierzy. że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak. że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu.

Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila. zastanawia się. czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów. z którymi pracowała.

Teraz musi zdecydować. czy zaryzykuje wszystko. by chronić rodzinę.

Czy dysponuje środkami. które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?

MURY to trzymająca w napięciu powieść napisana przez autorkę światowego bestsellera LALECZKA.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


1

:

:

Cena:


Jose Mourinho: Prosto w oczy

Autor: Beasley Robert

Dwa mistrzostwa Anglii. dwa Portugalii i Włoch. jedno Hiszpanii. Dwukrotne zwycięstwa w Lidze Mistrzów UEFA oraz triumf w Lidze Europy UEFA. Zdobywca Złotej Piłki dla Najlepszego Trenera Świata według FIFA i aż cztery razy tytułu Najlepszego Trenera Świata według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu. Człowiek. którego drużyny przegrały mniej niż 15 procent meczów. To zaledwie część dorobku José Mourinho. Biografia pióra Roberta Beasley’a dowodzi. że to nie tylko jedna z najciekawszych postaci świata piłki. ale także intrygująca osobowość poza boiskiem. Ta książka to prywatna historia portugalskiego trenera spisana przez jego wieloletniego przyjaciela. który jak mało kto poznał sposób myślenia The Special One. Beasley wyczerpująco opisuje historię nieudanych negocja

24.99: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-daria-orlicz-133913u

Cena:mity słowiańskie pdf, trylogia białego miasta, mentalizm książka, domena uwodziciela, księżniczka z lodu pdf, zbigniew luty, alfred mahan, cechy dobrego mówcy, janusz morbitzer, świadectwo kosci, biblioteka audiobooków, jacek wójcik, drunvalo melchizedek pdf, podroze astralne, kawalec pediatria, audiobook darmowy, jak zostałem, ptasi móżdżek, gupia nauka, zły, mistrz i małgorzata audiobook, autor kamieni na szaniec…