Perfekcjonizm. Zmierzając ku wolności

Autor: Will van der Hart

W swojej najnowszej książce autorzy z pasją. a zarazem współczuciem. podejmują temat podstępnego perfekcjonizmu (pozornie niewinnej cechy). unaoczniając szkodę. jaką wyrządza naszej duszy. zdrowiu i związkom. Perfekcjonizm jest chorobą pozbawiającą nas pełni życia. do której zostaliśmy powołani. Ta genialna książka jasno przedstawia schorzenie. opisuje objawy oraz wskazuje na działania i wzorce zachowań. które mogą stanowić środek zaradczy. Ale to nie wszystko. Autorzy nie chcą pozostawić nas z samą świadomością choroby. Dzielą się z nami praktycznymi narzędziami. strategiami i modlitwami. które przełamują stare nawyki. przemawiają słowami życia i prawdy do obolałych serc. prowadząc nas do przodu. do nowego życia. Znajdź czas. aby przeczytać książkę. gdyż ma moc przeobrazić Twoją pogoń za „idealnym życiem” w pełniejsze. zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące poszukiwania.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:


Wydawnictwo Albatros

Format: EPUB.MOBI

31

1:

Cena:


Odkryj swój Żywioł

Autor: Ken Robinson

Autor bestsellera ‚Uchwycić Żywioł’ w swojej nowej książce dostarcza czytelnikom inspiracji i praktycznych porad dotyczących tego. jak odkrywać swoje talenty i pasje oraz jak znaleźć się w swoim Żywiole.

W prelekcji na konferencji TED oraz w książce ‚Uchwycić Żywioł’ Ken Robinson przedstawił nowe spojrzenie na samorozwój poprzez połączenie swoich pasji z naturalnymi talentami. ‚Odkryj swój Żywioł’. długo oczekiwana kontynuacja pierwszej książki. stanowi praktyczny przewodnik. który pomoże czytelnikowi znaleźć się w swoim Żywiole. Robinson odpowiada między innymi na pytania:

• Jak odkryć to. w czym jestem dobry i co kocham?

• Co jeśli kocham robić coś. w czym nie jestem dobry?

• Co jeśli jestem dobry w czymś. czego nie kocham?

• Co jeśli nie mogę utrzymać si

32: https://woblink.com/ebook/moje-zycie-ma-cel-rozmyslam-modle-sie-rozumiem-rick-warren-128865u

Cena:


Hołota

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Po śmierci podkomorzyny Manczyńskiej jej wierny i oddany sługa. stary Zarzecki. którego nie zdążyła wynagrodzić za swą długoletnią służbę. ma za zadanie doprowadzić do końca sprawę spadku po swej pani.

W powieści Kraszewski przedstawił pasożytniczą próżność. egoizm i cynizm panujący w pałacu. a w zrujnowanym dworku – zgrzebną poczciwość. prawość moralną i poczucie godności oraz niepospolity talent.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788320056105: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/padaczka-etiologia-joanna-jedr

Cena:kobiety afryki, we łbie, prawo agaty online za darmo, huragan orkan, joseph ledoux, oskarżenie mróz pdf, małgorzata karwatowska, excel krok po kroku pdf, matematyka z kluczem klasa 6 kartkówki i prace klasowe pdf, katarzyna zarzycka, far cry 4 mapa zwierząt, my dzieci z bullerbyn, ebooki nowości, skutki konfliktów na bliskim wschodzie, kulesza cezary, tyrmand zły pdf…