https://woblink.com/product-publication/download/28044/epub

1:

:

Cena:


Walka Świętych z diabłem

Autor: Praca Zbiorowa

„Szatan. spokojny o swoją zdobycz. nie widząc wielkiej szkody dla swego królestwa z życia. jakie dusza prowadzi. w spokoju ją zostawia. Gdy ta zwraca się do Boga i służbie Jego szczerze się oddaje. zły duch powstaje i z siłą proporcjonalną do jej gorliwości bój jej wytacza”.

św. Jan od Krzyża

„Niejednokrotnie ulegamy przekonaniu. że to grzech wystawia nas na działanie złego ducha. co bez wątpienia jest prawdą. Chrześcijańskie doświadczenie pokazuje jednak. że częściej życie w świętości wydobywa na światło dzienne siły zła. Przeciętni chrześcijanie zwykle nie doznają diabelskich ataków tak. jak doświadczają ich osoby głęboko zaawansowane na drodze świętości. Dzieje się tak. ponieważ to właśnie święty demaskuje zło i je zwycięża. Szatan zastawia pułapki na drodze wie

14.9: https://woblink.com/ebook/sw-teresa-z-lisieux-mary-windeatt-fabyan-28602u

Cena:


ISBN

9788378597933: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/ostatni-list-do-matki-leszek-andrzej-mroczkowski-28344u

Cena:


Zbrodnia na miarę Nagrody Nobla

Autor: Jan Kochańczyk

Wielki uczony amerykański. laureat Nagrody Nobla. specjalista od eksperymentów genetycznych – zaprasza do swej luksusowej posiadłości grupę niezwykłych młodych ludzi. Mają oni ‚coś wspólnego’ między innymi z Napoleonem Bonaparte. Leninem. Adolfem Hitlerem. Stalinem i Albertem Einsteinem.

Wszyscy bawią się dobrze. Nagle… Morderstwo! Czy niektóre odkrycia naukowe mogą być tak niebezpieczne?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


https://woblink.com/product-publication/download/28229/epub

1:

:

Cena:kokot franciszek, otoczeni przez psychopatów pdf, ałbena grabowska mąż, kod kapitalizmu, waldemar wierzba, nowenna pompejańska rozważania pdf, przedwyborcza, akademia platona, bartel embriologia pdf, szczątki hitlera, joanna d arc gra, przetrwałam życie ofiary josefa mengele pdf, save you, medycyna chińska książki pdf, podstawy gospodarki odpadami, mikołajek ma kłopoty, mowa ciała kłamców…