https://woblink.com/product-publication/download/127057/epub

1:

:

Cena:


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:


Andromeda

Autor: Kasiuk Anna

Ważne. by umieć przegrywać z godnością i nauczyć się wygrywać z pokorą.

Judyta. inteligentna i piękna uczennica maturalnej klasy. ma wszelkie warunki ku temu. by błyszczeć w towarzystwie. a jednak uparcie trzyma się na uboczu. Napięcie wokół dziewczyny przybiera na sile. kiedy nauczycielka zadaje uczniom projekt. a Judyta ma go przygotować w parze z najprzystojniejszym uczniem. kapitanem drużyny koszykarskiej. z którym chodzi Ola. Bieg wydarzeń gwałtownie przyspiesza. gdy okazuje się. że Szymona i Judytę łączy o wiele więcej. niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – namiętność. przeszłość i związane z nią tajemnice…

Książka jest doskonale przemyślana. napisana tak pięknie. że nie sposób oderwać się od lektury. Mimo że opowiada o postaciach.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


ISBN

9788380170780: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/regulacyjny-wymiar-liberalizacji-andrzej-t-szablewski-128042u

Cena:justyna bargielska, angielski gramatyka w pigułce pdf, fiszki włoski pdf, boże dopomóż, legendy archeonu, wojna makowa tom 2, maria pilarczyk, chłopi autor, uncharted zaginione dziedzictwo trofea, english for pharmacists, orliński wojciech, cel i przedmiot badań pedagogicznych, pułapki myślenia audiobook chomikuj, zaopiekuj się mną książka, szczygiel nie ma, podręcznik do nauki polskiego dla obcokrajowców, delta force land warrior…