ISBN

9788375697438: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/piekna-pani-z-fatimy-ks-leszek-smolinski-30028u

Cena:


ISBN

9788380834682: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/stan-wyzszej-swiadomosci-bogdan-boleslaw-szykula-30098u

Cena:


Krew bogów

Autor: Nicholas Redfern

Czy część ludzkości jest produktem starożytnej. zaawansowanej obcej cywilizacji? Czy na przestrzeni tysiącleci byliśmy modyfikowani i udoskonalani przez pozaziemskie istoty. które traktują gatunek ludzki jako eksperyment genetyczny?
Odpowiedź mogą dać badania ludzi. których krew ma wskaźnik Rh–.
Komórki ich krwi nie zawierają antygenu bezpośrednio związanego z gatunkiem małp Rhesus. czyli Rh. Antygen Rh występuje u wszystkich naczelnych. ale krew około 10-15% ludzi go nie zawiera. Jeśli teoria ewolucji głosząca. że wszyscy wywodzimy się od dawnych naczelnych jest słuszna. to wszyscy powinniśmy mieć czynnik Rh. Ale tak nie jest. Rh-negatywni są inni niż większość z nas…
Nicholas Redfern dowodzi. że twórcami Rh-negatywnych byli Anunnaki – przedstawiciele pr

28: https://woblink.com/ebook/strefa-komfortu-ludwik-wolta-30268u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30465/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30448/epub

1:

:

Cena:


The Time Machine

Autor: Herbert George Wells

Decades ahead of his time. H.G. Wells leaps beyond the bounds of conventional imagination to tell the story of the Time Traveler. A seminal and hugely imaginative work of early science fiction. H.G. Wells’s „The Time Machine” is the first and greatest modern portrayal of time-travel and definitely a spiritual ancestor of every time travel story since. The book introduces a scientist who uses a Time Machine to be transferred into the age of a slowly dying earth. Humans have been separated by time. genetics. wars and change of their habitats into two different races. the Eloi and the subterranean Morlocks. After narrowly escaping from the Morlocks. the Time Traveller undertakes another journey even further into the future where he finds the earth growing bitterly cold as the heat and energy of the sun wane. Horrified. he returns to the present. but soon departs again on his final journey. „The Time Machine” examines the age-old questions of humankind’s ultimate destiny and the role we play in shaping it.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9jak pisać testament, dziwadełka, genetyka krótkie wykłady pdf, piotr rogoża, słownik specjalistyczny, streszczenie lektury ania z zielonego wzgórza, ryszard kapuściński cesarz, adam pisarek, arytmetyka zmiennoprzecinkowa, hybrydyzacja pdf, anja rubik ksiazka, hel 3, wojciech bęben, powrót bena chomikuj, saga braci steelów. tom 1. pożądanie pdf, osnova, billy ray prevatte, marko kloos natarcie chomikuj, mimesis przykłady…