ISBN

9788389185501: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/nie-jestesmy-ukrainofilami-polska-mysl-polityczna-wobec-ukraincow-i-ukrainy-wybor-tekstow-pawel-kowal-red–8482u

Cena:


Czekoladowo-truskawkowe z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


Drugie życie Anny

Autor: Bartosz Libuda

Pieniądze. Wiara i wątpliwości. Miłość i zdrada. Dziennikarz Kamil Srokacz prowadzi prywatne śledztwo dotyczące drugiego życia swojej zmarłej żony. Historia o tym. że stabilizacja jest kruchą iluzją. Wystarczy przypadek. aby nasz świat przewrócił się do góry nogami.Tradycyjnej konstrukcji powieści towarzyszy wielotorowa narracja: trzecioosobowy opowiadacz oddaje głos bohaterom. którzy subiektywnie. często stronniczo lub złośliwie oceniają siebie. innych oraz same wydarzenia. Poruszamy się po cienkiej linii pomiędzy dramatem a komedią.’Drugie życie Anny’ to powieść raczej dla dorosłych. to jest dla tych wszystkich. którzy w literaturze szukają odpowiedzi na najważniejsze pytania. takie jak kim jestem. czego chcę. co jest dla mnie ważne. w jakim stopniu kontroluję mój byt. a w jakim on sprawuje wład

12: https://woblink.com/ebook/uczen-czarownicy-adrian-antosik-9837u

Cena:psychologia szefa pdf, trzecia żona, czesław kupisiewicz dydaktyka ogólna, eugeniusz oniegin puszkin, instrukcja obsługi toksycznych ludzi chomikuj, halina zgółkowa, bez żalu mia sheridan pdf, 5 osób które spotykamy w niebie, mikrobiologia techniczna, nguyen ola, chlopak ktory o mnie walczyl pdf chomikuj, wydawnictwo freedom, małgorzata sidz, ten dzień blanka lipińska pdf, przemysław biskup, modele komunikacji marketingowej, dariusz dwojewski, stanisław piątek…