Klucz do nieba

Autor: Joanna Svensson

Pewnego dnia może okazać się. że jesteś kluczem do czyjegoś nieba…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


ISBN

9788301202262: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/piketty-i-co-dalej-heather-boushey-j-bradford-delong-135666u

Cena: J. Bradford DeLong


Giełda dla firm rodzinnych

Autor: Szymon Filipczak

Wiele polskich firm rodzinnych stoi przed wyzwaniami związanymi ze zmianami pokoleniowymi. globalizacją. internacjonalizacją działalności oraz funkcjonowaniem w coraz większej skali. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom. firmy sięgają po narzędzia. jakie oferuje rynek kapitałowy. Transakcje IPO i debiuty na giełdzie umożliwiają m.in.: pozyskanie nowych zasobów finansowych. sprzedaż części akcji przez dotychczasowych akcjonariuszy. uzyskanie obiektywnej wyceny. budowanie prestiżu.

Autor „Giełdy dla firm rodzinnych”. wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tym rodzajem transakcji. stara się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania:

• Jak korzystanie z różnych źródeł finansowania wpływa na zarządzanie

89: https://woblink.com/ebook/piketty-i-co-dalej-heather-boushey-j-bradford-delong-135666u

Cena: J. Bradford DeLong


Pediatria TOM I – II

Autor: Marek Kulus

Nowe wydanie klasycznego podręcznika pediatrii o ugruntowanej pozycji na polskim rynku wydawniczym. Autorzy. znani i cenieni specjaliści pediatrii i dziedzin pokrewnych. gwarantują wysoki poziom merytoryczny i aktualny stan wiedzy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 299ekonomika turystyki i rekreacji, seksuolożki pdf, stefan pacek, przelot bocianów, ortopedia gaździk, e marketing współczesne trendy pakiet startowy, freud pdf, motyw cierpienia, igła follett, misiołek katarzyna, spóźnieni kochankowie pdf, jacek dąbała, na skrzydłach orłów online, retrokonwersja, w paszczy krokodyla, medaliony interpretacja, przewodnik po świadomym śnieniu, i buk libra, trzynasta księga, deborah feldman…